Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más babája is ilyen sokat sír?

Más babája is ilyen sokat sír?

Figyelt kérdés

Nem hasfájós. Egyszerűen hisztis. Olyan keservesen tud sírni néha tudom mi a baja néha nem. Beszélek én hozzá nyugtatom, de gőzöm sincs sokszor mi veri ki nála a biztosítékot.

Elképzelhető hogy ilyen hamar unatkozni kezd? Vagy már most ilyen akaratos? (Pl cicit, de azonnal?)

Tudom én hogy így fejezi ki magát ezzel jelez, de más baba is? Vagy vannak nyugodtabb babák?!



2019. jan. 29. 14:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Az én babámnak is vannak ilyen napjai mostanában elég sűrűn. Már csak arra tudok gondolni hogy tényleg hisztizik bár állítólag még nem tudnak.. De ha felveszem nevet semmi baja..
2019. jan. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nekem van hogy nevetés közbe sír. Fogalmam sincs hogy csinálja. De olyan is van hogy látszólag semmi baja, nevetgél, aztán egyszer csak sír.
2019. jan. 29. 14:51
 3/6 anonim ***** válasza:
Pont mint az enyém.. Nem tudom mi baja lehet de néha már annyira keservesen sír hogy nem tudok mit csinálni..
2019. jan. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mennyi idős?

Az enyém akkor csinálja ezt ha túl fáradt. Úgymond csapong.nevét majd sír

2019. jan. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Jelen, ugyanez... mi 5 hósak vagyunk.

Kb 2,5 hós kora óta ezt csinálja

2019. jan. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hétvégén lesz 12 hetes
2019. jan. 30. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!