Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más is van akinek a babája...

Más is van akinek a babája éjjel elég sokat iszik?

Figyelt kérdés
8 hónaposom sokszor kel ējjel, iszik pár korty vizet és visszaalszik hátsimogatással. elég fárasztó ez így, proóbáltam hogy bent hagyom nála a cumis üveget, de mindig tiszta lucsok az ágy pedig rátekerem rendesem csak hát ugye mind folyat valamennyire, ha más nem a szopókáján...
2017. jún. 2. 04:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem 14 hósom van. Szintén sokat iszik éjjel. Kb fél éve megy ez. A nagyobbikkal is ez volt. Aztán majd rendeződik a fogzás, mozgás, szorongás, stb, és abbamarad. Kitartást neked! És ne feledd, nem vagy egyedül! :D
2017. jún. 2. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Esetleg megpróbálhatod a szelepes itatót.

De ez a 8 hónapos kor környéke nem éppen a legnyugodtabb éjszakákról szól, felkelhet a baba pl mozgásfejlődés vagy szeparációs szorongás miatt is.

2017. jún. 2. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
8 honapja minden ejjel minimum 2szer kel :) megszoktam...csak azert jo volna ha tehetenék mar valamit :)
2017. jún. 2. 08:27
 4/9 anonim ***** válasza:
Napkozben iszik eleget? Cumit kap? Honnan veszed h szomjas ha felkel egyaltalan?
2017. jún. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
van cumija es napkozben is iszik. tapszeres, 180+240 milit mindenkepp megfszik, emellett 200 ml gyumolcspure egy nap. vizet napkozben ugy 40-50 milit es ugye meg ennyit ejjel. azert gondolom h szomjas mert nem alszik vissza egesz addig mig nem iszik egy kis vizet. utana meg par percen belul.
2017. jún. 2. 13:09
 6/9 anonim ***** válasza:
Haat nem tudom. Az a baj hogy raszokik h este inni kap akkor fogja is kerni. Sztem inkabb adj neki cumit ha felkel vagy nezd meg h nincs e melege mondjuk. Nem hinnem hogy egy ejszakat ne lehetne ivas nelkul kibirni. Az enyem is 8 hos, de 2-3 deci vizet iszik 3 adag tapszer es 2 szilard etkezes mellett. En amondo vagyok hogy probalj neki napkozben tobbet adni, plane ilyen melegben.
2017. jún. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
koszi a taanácsot. en sem ertem hogy lehet szomjas mondjuk en is iszom ejjel de csak mert felkelt...en is azt hittem hogy majd ha elvalasztom nem fog igenyrlni ejjelre semmit de nem iG lett
2017. jún. 2. 15:58
 8/9 anonim ***** válasza:

8 hós babának több folyadékot kell innia napközben mint 50ml. enyém simán megivott 3 deci vizet is,ha nem többet.Mellette gyümölcs,leves ha föztem aznap,plusz tápszer.

Soha nem itattam fiaimat éjjel teával vagy vízzel.Felébredt cumit adtam a szájukba. Ilyen idősen néeha végigaludták tápszer nélkül,néha egyy adagra felsírtak. Ezt onnan tudtam,hogy az kell nekik,hogy oylannyira sírta,hogy nem tudtam őket sehogysem megnyugtatni.Megitták a tápit ésvissza is aludtak reggel 7-8 ig

2017. jún. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
mint irtam, cumizik, nem a szopi hiányzuk neki. a 3 éves nagylanyom ha meggebedek se iszik tobbet 1-2 dlnel megis egeszseges a kakija szép krémes. a kicsi se szorulásos, nem tudom raeroszakolni azivast, allandoN kinalom de ha eltolja azzal mit kezdjek?
2017. jún. 3. 05:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!