Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a különbség a Besafe...

Mi a különbség a Besafe Comfort X1 és X3 típusú gyerekülések között? Ti melyiket vennétek: Besafe X1/X3/Concord Ultimax?

Figyelt kérdés
2010. jún. 30. 15:07
 1/5 anonim ***** válasza:

X1-et menetiránnyal háttal lehet használni, az X3-at menetiránnyal szemben...

Mi X3-at vettünk neki, amikor 7-8 hónapos volt, nagyon imádta a fiúnk, remekül kihasználta, és még használja is! Ő most lesz 2 éves, azért döntöttem ez mellett, mert imád nézelődni, és nincs lekorlátozva a látása a kocsi ülésének nézegetésére, hanem az utat is láthatja. Ráadásul, a piacon a legbiztonságosabb gyerekülés az Besafe, én bátran ajánlom mindenkinek! Tudok egy remek helyet, ahol pontos felvilágosítást adnak róla és az ára is kedvezőbb, mint máshol.

2010. jún. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok, tudnál képet linkelni mellé? Lehet, én más X1-re gondoltam...:S
2010. jún. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

X1:

[link]


X3:

[link]

2010. júl. 1. 11:53
 4/5 anonim ***** válasza:

Huu, de mellé írtam. A te linkeid alapján az X1-et vettük meg, remekül bevált, mi csak ajánlani tudjuk, Fiam nagyon szereti, igaz, neki lassan már kicsi, és épp a lecserélésén gondolkodunk, mert öccse hamarosan belenől.:)

Én ebben a boltban vásároltam meg őket: www.neobaby.hu

Ők nagyon felkészültek, és bármilyen szakmai kérdésben tudnak neked felvilágosítást adni. Én úgy látom a leírás alapján, hogy az X3 már egy továbbfejlesztett változata lehet az X1-nek, mivel a miénknek még nem mágneses a biztonsági öve... Mi 2 éve vásároltuk a miénkat, de teljesen megfelelő. Drága ugyan, de a gyerekemnek a biztonsága, ugyanakkor a kényelme a legfontosabb számomra. És én is a lehető legjobbat szerettem volna a fiamnak.

2010. júl. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Keszi Anita válasza:
Az előző válaszoló nem jól tudja. Az X3 már egy tovább fejlesztett változat,a legfontosabb,hogy a fejszűkítő merevített és emelhető.Plusz van egy mágnes ami bekötésnél segít megtartani azövet és nem kell kihúzgálni a baba alól.
2010. okt. 24. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!