Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális az ha 1 éves kisfiam...

Normális az ha 1 éves kisfiam egyik napról a másikra nem hajlandó megenni a pépesített főzeléket? CSak a kezében lévő szilárd táplálékot (pl. főtt répa) eszi meg?

Figyelt kérdés
Ugyebár a 90%-a a padlóra kerül ezért kénytelen vagyok kiegészíteni tápszerrel. Ugye változni fog és egyre többet eszik majd szilárdat?!
2010. jún. 30. 15:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem a második lányom 9,5 hónaposan kezdte ezt. Kanállal nem tudom megközelíteni, sőt, az sem jó, ha a szájába adok valamit, mert akkor kiveszi, és magának újra beteszi. :o)

Én örülök, legalább nem kell etetéssel bajlódni. És ebben a meleg időben egy szál pelusban eszik, a takarítás így nem vészes, igaz, ő még szopizik mellette.

2010. jún. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem ezt 8 hónaposan csinálta, majd megőrültem tőle. :) Aztán megpróbáltam azzal, hogy kevésbé folyós, de azért még pépes dolgokat egyen és odaadtam neki a kanalat, benne az étellel. A fele a földön meg a ruháján volt, de a másik fele már a pocijában. :) Egyedül akar enni. Kb egy hónap múlva leszokott róla és mostmár akkor is eszik, ha én etetem.
2010. jún. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!