Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 és fél hónapos kislányom...

4 és fél hónapos kislányom nagyon sokat dörzsöli a szemét. Nem a fáradtság jele, mert szinte egész nap, van, hogy 5 percenként megteszi. Mit tehetek? Mivel tudok segíteni neki? Lehet, hogy valami allergiája van?

Figyelt kérdés
2008. nov. 8. 13:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem zavarja esetleg valami eros feny,televizio vagy ilyesmi?Kerdezd meg a vedonotol.Ha piros vagy dagadt akkor allergia,nezd meg nincs-e valami a szemeben ami nem jon ki konnyel,vagy nincs e valami olyan jatek vagy pluss aminek a szore a szemebe kerul,vagy jatekrol festek stb.
2008. nov. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem inkább az ínyét dörzsöli. Lányom is csinálja, én is azt hittem a szemét dörzsöli mindig, de jobban megnéztem, és inkább az arcát, orrát, száját dörzsölte, tehát az inye fájhat:-)

Ha amúgy nem sír, jókedvü, gyarapszik, nem hiszem, hgy gond lenne, de említsd meg a dokinak.

2008. nov. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!