Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy sterilizáljátok a cumisüv...

Hogy sterilizáljátok a cumisüvegeket?

Figyelt kérdés
Még nincs meg a baba, csak próbálok előre gondolkozni. Felújítjuk a lakásunkat, most veszünk meg minden háztartási gépet. Terveztünk mosogatógépet is venni, többen ajánlották hogy abban biztonságos elmosni a babacuccokat. Tényleg így van, érdemes erre hagyatkozni vagy csináljuk mikróban/vegyünk külön cumisüvegsterilizálót? Nálatok hogy működik?
2019. jan. 31. 15:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Annó lehetett kapni folyadékot szerintem az a legkényelmesebb. De valójában nem nagyon sterilizáltam mert szoptattam, 5 hónapos volt mikor először kapott tejpépet, inni meg pohárból ivott már az első perctől a kórházban is (de 5 hónapig nem kapott inni sem, csak mikor elkezdtem hozzátáplálni. Akkor ez volt a trend, ma nem tudom kell e itatni) de hát akkor már csúszott mászott, játszott, nem sterilizáltam különösebben. Nem is volt egyik gyerekemnél sem cumisüvegünk egyáltalán.
2019. jan. 31. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Mig picik voltak és sürün (gyorsan) kellett megoldanom, addig mikros sterilizálot használtam. Késöb már kiföztem lábasban.
2019. febr. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!