Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam zacsija alatt van 1-2...

Kisfiam zacsija alatt van 1-2 piros folt, és mellette is száraz a bőre két oldalt, mi lehet, és mivel kenjem?

Figyelt kérdés
2010. jún. 30. 20:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem a melegtől van ?

Hintőpor ?

2010. jún. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én is a melegre gondolok, most be is hintőporoztam neki.
2010. jún. 30. 20:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Mennyi idős? A fiamnál az első hónapban esküszöm olyan volt, mintha egy kb. 10 forintos nagyságban hámlana. Piros volt és száraz a fütyi, zacsi alatt is. Én a normál patikai popsikrémet kentem rá, amit a doki rögtön az első látogatáskor kiírt. Egyébként ha picike, akkor nem kell aggódni, mert az 1. hónapban többnyire (doki szerint)ilyen és magától rendbe jön, ahogy fejlődik, erősödik a kis bőre is. A fiamnak is borzasztó volt a teste - mindenhol száraz volt, de a csuklónál, lábfejnél, kézfejnél nagyon-nagyon hámlott, még szárazabb volt. Vettem a gyógyszertárban valami vizes krémet rá, de az is csak felületes hatás volt. Ezért pl. inkább lábfejes rugit adtam rá, mint kis zoknit, mert szinte véres volt reggelre a lába. ÉS igaza volt a dokinak, kenhettem rá bármit - vonatkozott ez a fiús területekre is, magától elmúlt. Ha meg a Te kicsid már nagyobbacska, akkor a csodára már nem várhatsz :) marad a popsi krém, az jó zsíros.
2010. jún. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
lehet gomba is, ha nem múlik mástól, próbáld meg a canesten krémet.
2010. jún. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia, nalunk is volt egy ilyen piros szaraz folt, a dokineni azt mondta gomba, es egy olyan kremet hasznaltunk ra ami a canesten hatoanyagat tartalmazza. (Clotrimazol krem)
2010. júl. 1. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!