Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11-12 honapos babaval elmennet...

11-12 honapos babaval elmennetek szallodaba wellnesselni? Pancsolhat velunk a medencekbe?

Figyelt kérdés
2019. febr. 4. 10:37
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
69%

Persze, hogy mennék! A lányom 8 hónapos kora óta járunk wellnessezni. Évente 4x megyünk. Nagyon nagyon élvezi. Van kedvenc helyünk is, ahová visszajárunk. Mindig bababarát szállodát választunk, ez nagyon fontos, pont azért, hogy az olyanok mint a kettes hozzászóló, ne mondhassák, hogy “zavarja a gyerek”. Illetve ilyen helyeken mindent biztosítanak, így nem kell a fél házat becsomagolni.

Most két és fél éves, már kérdezgeti, hogy mikor megyünk megint😊

2019. febr. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
23%

Annyira jó, mikor végre szabira mehetünk a párommal vagy barátokkal és szeretnénk pár napot csendben, nyugodtan, pihenéssel tölteni, de nem... mert éjszaka sztereóban visítanak a "babócák", nappal meg a medencében, wellness-részlegnél ugyanez, a szülő leszarja persze... Köszi, hogy ennyien hozzátok őket, de tényleg. Tisztelet a kivételnek, azoknak a szülőknek, akik felfogják, hogy rajtuk kívül más is létezik, akik esetleg pihennének.

Egy 11-12 hónapos babának aztán tényleg "meghatározó élmény", hogy "veletek pancsolhat" egy alapvetően felnőttekre tervezett szállodában, hogy muszáj vinni.

2019. febr. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
89%
12 ha bababarat hotelbe mesz, akkor ez benne van. Épp ezért vannak felnőttbarat (3 gyereked anyaként is azt gondolom, hogy nem akarja mindenki az én cuki gyerekeimet hallgatni) hotelek, amiknek egyre nagyobb létjogosultsága van. Ott garantáltan pihenni fogsz és nem zavarnak a gyerekek.
2019. febr. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
85%

Igen utolsó, de a felnőttbarát átlagban drágább tudomásom szerint, az ilyeneknek meg csak szája van, de pénze nincs (vagy sajnálja, vagy nem jut el a tudatáig hogy léteznek gyermekmentes helyek).

Amúgy 70%-os nem tudom mit hiszel hogy te vagy az egyedüli aki pihenni akar? Családok KÖZÖSEN nem akarhatnak pihenni? Annyira bírom hogy a magadfajta miatt már szinte a közterekről is ki kéne tiltani a gyerekeket, mert nektek folyton bajotok van.

Menjél tanyára, ott pont jó helyen leszel.

Üdv, egy gyerektelen.

2019. febr. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem simán vihetitek,ha megfelelő a víz. Biztos fogja élvezni. ☺

Újból felbukkant itt egy gyerekmentes... 😂 Fel nem foghatom,hogy lehetnek emberek ennyire frusztráltak,hogy ide jönnek kiélni magukat. Fogadd el rajtad kívül mások is léteznek a bolygón,tudom rémísztő,de az emberek hanggal járnak,ha gyerek,ha felnőtt... Beszélgetnek,néha még lélegeznek is hangosabban,ha úgy van.. 😂 Menj gyermekmentes szállodába magángéppel. 😙

2019. febr. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
60%

Az első gyereknél mi is aggódtunk, de ha megfelelő helyre mész, nem lesz gond.

A termálvízbe nem viheted, de más medencébe nyugodtan.

Ha írsz kiszemelt helyet, akár tanácsokat is adhatunk, hátha jártunk már arra.

2019. febr. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Miert jar ide olyan kommentelni aki csak veszekedni akar, BABA BARAT szallodarol volt szo, pont itt nem fog erdekelni ha a magadfajtak hapognak h sir a gyerek. Nem a te szorakoztatasodra irtam ki a kerdest.

Koszonom a tobbi valaszt!

2019. febr. 4. 14:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!