Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Porszívóval altat még valaki?

Porszívóval altat még valaki?

Figyelt kérdés

Kisfiamat porszívóval altatjuk. Sehogy máshogy nem tudom elaltatni, csak ha babakocsiban tologatom és porszivot kapcsolok. Miután letettem a kisagyba, kikapcsolom és onnantól alszik.

Anyum szerint a porszivotol idegrendszeri károsodása lesz.. baromság ugye?

Hozzáteszem, hogy kis kézi porszívót használok legkisebb fokozaton, alig van hangja.


2019. febr. 6. 14:21
 1/5 anonim ***** válasza:
93%

Fehér zajnsk hívják, milliók altatnak így , semmi baja nem lesz . Az a lényeg hogy miután elaludt kapcsold ki, hogy pihenjen az idegrendszer.

Egyébként egyszerűbb ha telefonon letöltesz fehér zaj applikációkat. De lehet erre külön kis készüléket is kapni White Noise néven.

2019. febr. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%

Én azt hallottam blokkolja az idegrendszert, nem feltétlenül tanácsos így altatni. Ettől függetlenül nekem is volt aplikációm és ha nagyon durva volt a helyzet( pl autóban hányásig üvöltés) akkor bekapcsoltam. Szerintem mérlegelni kell, ha sehogy másképp nem alszik el akkor inkább így mint sehogy, úgysem megy végig míg alszik.

Vagy anyukád segíthet porszívó mentes altatási módszert találni, mert vhol lehet, hogy igaza van, csak sokra nem mész az ijesztgetéssel.

2019. febr. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is így alattam 3 hónapos kortól 7 hónapos koráig, máshogy nem sikerült. Aztán egyszer csak nem igényelte.
2019. febr. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
8 hónapos már a kisfiam. De sajnos egyelőre tologatas nélkül nem alszik el.
2019. febr. 6. 19:24
 5/5 anonim ***** válasza:

De elalszik tologatás nélkül is csak kell 3 nap borzasztó sírás. Nálunk hajszárító volt 11 hós koráig.

3 nap és elfogadja az új rendszert! Kitartás!

2019. febr. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!