Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nincs problémátok mostanában...

Nincs problémátok mostanában a Huggies pelusokkal?

Figyelt kérdés
Mi jelenleg a 4-es méretet használjuk. A múltkor vettünk pelust a DM-ben, de selejtes volt: a mintázata tök halvány és az anyaga is más, olyan "műanyagosabb". Aztán vettünk a Rossmannban, de ugyanígy jártunk. Na ezek után maradtunk a Coránál mert ott még nem csalódtunk hát mi történik? Az ott vásárolt is ugyanez volt! Oké, akciósak voltak mindhárom helyen de miért nem tüntetik fel, hogy a termék selejt és azért olcsóbb? Nagyon fel vagyok háborodva, ráadásul ez az egyetlen pelus ami jó a babómra, minden másnál "balesetet" szenvedünk, valahogy ez passzol rá a legjobban. Más mit tapasztalt aki ezt használja?
2010. júl. 1. 11:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi is Huggiest használunk, bár mi még csak a hármasnál tarunk. Szintén balaesetek történnek a többi pelussal, általában fiam oldala tiszta pisi, amikor azokat adom rá. És ezt azért is szeretem, mert gumis hátul. Én szerencsére nem tapasztaltam ezt, biztosan egy rosszabb minőségű széria van most kint a négyesből. Sajnálom, mert tényleg jó pelenka. Egybéként akciós mától a tescoban!
2010. júl. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is még csak a 3-ast használom, és nem tapasztaltam ilyet. Viszont az hogy az silányabb arról nem a dm, rossmann tehet, nem ők gyártják, ők is úgy veszik...

Úgy látszik rosszul sikerült egy széria abból a méretből.

2010. júl. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia.Mi is huggies 4-et használunk.Pont most vettem 1 csomaggal.Annyit én is észrevettem,hogy a minta halvány rajta,de minőségében én nem vettem észre változást.
2010. júl. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!