Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak? Mióta bejött a...

Mit csináljak? Mióta bejött a meleg, napközben nem akar aludni a babám. Most lesz 4 hónapos.2-szer fél órát alszik, ennyi. Persze nagyon nyűgös. Vasárnap kezdődött a fronttal, akkor egész nap sírt. Hétfőtől pedig nem alszik.

Figyelt kérdés
2010. júl. 1. 12:20
 1/7 anonim ***** válasza:

és ha besötétitesz neki és úgy összebújtok v. a babakocsit sötétited el neki akkor se?

tudom hogy sokan mondják megtéveszti de nem hiszem ha nem egésznapra sötétitesz el...

2010. júl. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szereljetek fel egy klímát.
2010. júl. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Sajnos a meleg ellen nem sokat tudsz tenni.:-( éjjel legyen nyitva az ablak, nappal pedig sötétíts be egész napra, nálunk az ablak is zárva van olyankor. Én kevesebb kaját adok neki alvás előtt (ha csak szopik ezt talán nem lehet kivitelezni), mert teli gyormorral aludni a melegben nem túl jó.

Egyébként négy hós korától az én lányom is csak kétszer fél órát aludt nappal,sokszor volt nyűgös, de az éjszakai alvással nem volt gond. Esetleg kipróbálhatod amíg a meleg tart ott ülsz mellette amíg alszik, nálunk ez segített kicsit, mikor felébredt még egy picikét visszaaludt ahogy meglátott.

2010. júl. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen.A lakás egyébként tökjó hűvös,ezért nem értem.
2010. júl. 1. 12:37
 5/7 anonim ***** válasza:
Vasárnap egész nap az én három hós fiam is nyűgös volt, és szintén nehezen alszik most, pedig hűvös a lakás, hívösebb, mint a férjem klímás munkahelye (vályogból van). Nehéz most vele...
2010. júl. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

én lefürdettem elalvás előtt,majd megetettem és azóta békésen alszik.

nekem is ezt csinálta a kisfiam és lekopogjam,a fürdéstől sokkal nyugodtabb.

Próbáld ki hátha nektek is bejön.

2010. júl. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kipróbálom,nagyon köszi.
2010. júl. 1. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!