Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a különbség az espumizan...

Mi a különbség az espumizan és az infacol között, és mennyire baj ha a közel 1hónapos babám csak hason alszik?

Figyelt kérdés

hasfájós a drága,ez abban nyilvánul meg hogy mohón szopik,így sok levegő jut a pocakjába,amiből keveset büfizik vissza,így nagyon nehezen alszik el.feszíti és erőlködik a hasának.Erre javasoltak infacolt.ha adok neki szopi előtt,akkor is feszít utána,de pukik is jönnek.Szóval melyik szer milyen tünetekre van?

És ugye emiatt is jobban elvan hason.Ez mennyire gond?Hogy szinte így van egész nap,a szopikat meg a kézben levést leszámítva. fejét már szépen tudja forgatni hason,és kezdi kinyomni is magát


2010. júl. 1. 12:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem baj, ha hason alszik a kislányod, még jót is tesz a pocijának ha hasfájós. Az én lányom a kórházból hazajövetel óta csak hason aludt és napközben is szinte csak úgy volt, utált háton lenni, késöbb sem volt úgy sokat.

Nálunk a gripe water vált be, az Infancol és az Espumisan nem, így nem tudok róluk mit mondani. A gripe watert viszont csak 6 hetes kortól lehet adni.

2010. júl. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Az espumisan és az infacol teljesen ugyanaz hatóanyagukat tekintve. Mégis van, akinek az egyik beválik a másik meg nem. Én is feltettem ezt a kérdést, amikor a babám 1 hónapos volt. Nekünk is a Gripe water vált be, még mindig használjuk, most 3,5 hós.

Hason alszik szintén, születése óta, úgy vettem észre, így a puki is könnyebben kijön és a hasa sem fáj. És nem mellesleg nem ébreszti fel a kezei kapálózása annyiszor éjjel.

2010. júl. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekünk a hasfájásra csak a szélcső használt.Próbáltunk mindent,de csak ez segített.2 hetes kora óta hason alszik a csípővizsgálatnál mondta a doktornő,hogy ő is ezt javasolja.
2010. júl. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!