Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idő korától eszik azt...

Mennyi idő korától eszik azt a babátok mimt ti?

Figyelt kérdés
2019. febr. 13. 07:16
 1/7 A kérdező kommentje:

Idős*

Mint *

2019. febr. 13. 07:18
 2/7 anonim ***** válasza:

Kb.13ho, addigra vezettem be a tejet (fott etelben) es tojasfeherjet is. Addig pl.rantas habaras. elkuli zoldsegpuremet evett husival teljesen natur.

A kisteso vmivel korabban csatlakozott, 11-12ho.

De alapbol en is egeszsegesen es ovatos fuszerezessel fozok.

2019. febr. 13. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kb. egy éves kortól. Ezt úgy kell értni, hogy javarészt olyat főzök, amit már ehetnek ők is, azaz nyilván atom csípős csilisbabot nem kapnak. De nagyjából egy éves kortól ehetik az ételek döntő többségét úgy, mint bárki más.
2019. febr. 13. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
4%
Mindhárom gyerekemnek már 4 hónapos kortól adtam a mi ételeinkből. (Zöldség, tészta stb) 8. hónaposan már majdnem mindent ettek, amit mi. Mindegyikük egészséges maradt.
2019. febr. 13. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
9 hónapos és mindenből kunyerál, ha olyat eszem szoktam neki adni belőle, na nem a marhapöriből de tegnap pl édesburgonyát ettem apróra vágott csirkehússal, azon ő elnyammogott a 6 fogacskájával és nagyon élvezte. Betartom az ajánlást és amit a korának megfelelően ehet abból adok neki, ezt egyébként a védőnő javasolta a 8 hónapos státuszon.
2019. febr. 13. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egy ev az atlag.

A 4 ho nagyon kora, a hozzataplalast is csak orvosi utasításra kell ilyen korán kezdeni, egyebkent 6 honap. 8 honaposan még egy halom hozzavalot be se vezettem...úgy. ehéz lett volna főzni.

En nem siettem el a hozzataplalast,anyatejesek voltak 6hoig kizarolag.Aztan kb.klasszik tablazat szerint haladtunk. Makk egeszseges es mindenevo gyerekeim vannak.

2019. febr. 13. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
1 éves korától, de ez az átlag, függ attól is, hogy kibújnak-e időben a fogak!
2019. febr. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!