Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elvileg két héten belül...

Elvileg két héten belül megszületik a kisbabánk. Milyen ruhába hozzuk haza a kórházból, ha marad a kánikula? A rugdalozó nem túlzás?

Figyelt kérdés
2010. júl. 1. 15:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Én auguszusban szültem,nagyon meleg volt,és én nagyon féltettem,ezért egész végig rugdalózó volt rajta,tele is volt szegény melegkiütéssel.Ha ilyen meleg marad,akkor elég rá a rövidujjú body is.
2010. júl. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Rövid ujjas body, vékony pamut rugi+ vékony sapka. Én augusztusban, a legnagyobb forróságban szültem, mégis így öltöztettem a picit a hazaútra. Az ő hőháztatásuk még fejletlen, így elbírják a rugit is.
2010. júl. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
41%
napozóban.
2010. júl. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

szia

ez attól függ, h az autó amiben szállítod majd klímás v. sem

-ha klímás mindenképpen rövid ujjú body + hosszú rugi, vékony pamut pléd is legyen kéznél, meg persze egy kis sapi.

-ha nem klímás az autó és 27 fok fölötti a hőmérséklet, elég lehet egy body, sapi, zokni mindenképp, na meg a kis takaró

- tudod az ilyen pici babák még fázósak az első 2-3 hétben, legalábbis az én gyerekeim azok voltak

2010. júl. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ujjatlan body, rá vékony pamut rugdalozó. és egy textilpelenkával betakarni.
2010. júl. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. júl. 1. 15:49
 7/7 anonim ***** válasza:
Csak egy + tipp a babahordozóhoz, ill. a babakocsihoz, ha majd használjátok. Mivel pokoli meleg van, tegyél a babád alá egy textilpelust. Izzadnak a picik is, és ezeknek a fenti eszközöknek is olyan az anyaguk, hogy nem engedik át a levegőt, és emiatt pillanatok alatt átizzadják a picik a rucijukat. A hátuk tiszta víz lesz, könnyen megfázhatnak. Ezt tudod megakadályozni. Gyors és könnyű szülést :)
2010. júl. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!