Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen pisis/kakis baleseteite...

Milyen pisis/kakis baleseteitek voltak már a gyerekeitekkel pelusozáskor, fürdetéskor stb?

Figyelt kérdés

2019. febr. 16. 16:56
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Nekem olyat csinalt mar a kisfiam hogy elkezdtem torolni a kakit a popsijarol es o meg nevetve elkezdett lepisilni, minden csupa pisi lett :)
2019. febr. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
61%
Pár hetes korában a pelenkáztatóról kakilt sugárban...épp elugrottam időben. Burger kingben felmondta a pelus a szolgálatot,sorban álláskor kifolyt a pisi. Pelenkázáskor abban a fél pillanatban kezdett el pisilni,mikor a tisztáért nyútam.
2019. febr. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%
Törléskor egymás után lekakilt 3x :D szerencsére csak kezemre és pelenkázóra ment, élmény volt :)))
2019. febr. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%
Kb 1 éves lehetett mikor egy este levetköztettem majd betettem a kiságyba hogy megengedjem a vizet a fürdéshez. Talán egy fél percig volt egyedül az ágyban,de mire visszaértem,gyerekek,mindent összecart. A kiságy rácsait,a lepedőt,a falon kakis kéznyomok,a kis sarka szószerint egy kupac kakival volt bebugyolálva,a popoja is csupa motyer volt. Azóta sem értem hogy tudott így mindent összekenni,de akkor és most is nevető görcsöt kapok ha eszembe jut.
2019. febr. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%
Sugárban a szoba közepéig elfosott amikor pici volt, persze a krém színű kanapét is telibe tolta. Amikor kicsi volt mindig akkor kakilt, amikor levettük a pelust. Engem vagy 8szor sugárban letojt, apját is jó párszor. Szerencsére nem maradt nyoma egyiknek se.
2019. febr. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%
A nagy a 2 hónapos oltás után belázasodott, benyomtam neki a kúpot, ami azzal a lendülettel visszajött a kezembe “némi” bélsárral együtt. A kicsi még csak 9 napos, de már a kórházban alakított, az egyik csecsemőst konkrétan arcon kakilta egy tüsszentés kíséretében. 😂
2019. febr. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%

Ó, a picik testüknek minden pontját le tudják hányni és kakilni! A kisfiúk pisilni is.

Kúpos sztorink nekünk is volt, egy fél dobozzal elhasználtunk, mire valamennyi bent maradt. Most estünk át egy fosós-hányós vìruson családilag, csodaszép volt forgó gyomorral pelenkázni napokig.

2019. febr. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
73%
Kisfiam a megszületése utàni pillanatban, épp csak felemelte a szülésznő, vègigpisilte a lábamat. Nevettünk is, hogy rögtön megjelölte a tulajdonát :D
2019. febr. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
66%
Nekünk sosem volt hasonló, de 3 éves korában a gyerekem mondta, hogy rosszul érzi magát a spar közepén, felvettem, hogy megpusziljam a buksiját és cipeljem, erre sugárban végighányt, az arcom, a ruhám, a lábaim.. zavaromban magamhoz szorítottam, hogy takarjam, magunkat valamennyire, ő is csupa hányás lett, taxiba sem engedtek be minket, reggel még ruhabolt sem volt nyitva..kivártunk a mosdóban, amíg értünk nem jöttek, de olyan szagunk volt, emberek kikerültek az utcán nagy ívben..
2019. febr. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
77%
A fiammal volt aranyos sztorink. 1992. áprilisában született, húsvét előtt pár nappal engedtek haza a kórházból minket. Húsvét hétfő reggelén ő volt az első locsolkodóm. :-D
2019. febr. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!