Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha reggel főznék 6 hós babámna...

Ha reggel főznék 6 hós babámnak baba teát, azt adhatnám neki egész nap? Ihatná úgy hogy már kihűlt?

Figyelt kérdés
A tájékoztatón úgy van hogy azonnal fogyassza el a baba,37 fokosan igya. De az én babám nagyon keveset iszik, egész nap ellenne 2 dl teával...
2019. febr. 17. 17:51
 1/7 anonim ***** válasza:
48%

Miert nem adsz vizet ?

Egyebkent meg ihatja, persze. A tea nem romlik meg.

Csak nem ertem miert nem vizhez szoktatod ...

2019. febr. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
1 hónapja kezdtem a hozzátáplálást és azóta minden nap próbálom vízzel itatni, de nem fogadja el. Ezért gondoltam hátha a tea...
2019. febr. 17. 18:05
 3/7 anonim ***** válasza:
48%

Iszik annyit amennyi kell neki. Ha mar napi 1-2 korty, az is eleg. Hisz az etelek 90 % - a is viz, hisz ilyenkor zoldseget gyumolcsot eszik.

Anyatej / tapszer az meg eleve folyadek.


Ilyenkor kell kialakitani a jo szokasokat, mert aztan 2 evesen nem birsz vele mert nem fog vizet inni.

Ne rontsd el mar most.

8-9 honapos volt a fiam mikor 2-3 kortyot ivott.

4 eves, semmi mas nem kell neki csak a viz!

2019. febr. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%
Nyugodtan ihatja egész nap. Lazára főzd, nem lesz függő, nyugi. 😊
2019. febr. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom mi legyen. Lehet akkor még várok. Azt vettem észre ha kicsit langyosítom mielőtt inna, akkor pár korty lemegy. De hát az sem jó ha a langyos vízhez szoktatom...
2019. febr. 17. 22:06
 6/7 A kérdező kommentje:
Egyébként mit jelent hogy lazára főzzem? Több vízzel csináljam vagy csak 1-2 percre hagyjam a filtert a vízben?
2019. febr. 17. 22:07
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt jelenti a lazara, ahogy irod. Cukrot ne tegyel bele
2019. febr. 17. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!