Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen etetőszéket ajánlotok?

Milyen etetőszéket ajánlotok?

Figyelt kérdés
Panelben lakunk, tehát olyan kéne ami össze csukható, kis helyen elfér, viszont széles az etető része. Öt pontos biztonsági övvel szeretném, és fontos hogy dönthető legyen a háttámlája mivel a kislányom még nem tud ülni. Kérlek benneteket írjatok márkát is és tapasztalatokat, ill. ötleteket, hogy még mire figyeljek a vásárlásnál.
2008. nov. 9. 10:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szia, mi vettün etetőszket de nem marad meg benne, viszont a babakocsit szereti, most egy jó ideje abban eszünk és a célnak tökéletesen megfelel. CSak az etetőszék ne került volna olyan sokba...:-(
2008. nov. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
És milyen etetőszéket vettetek? Leírnád? Mert ha nekem megfelelne lehet hogy átvenném tőled. Én babakocsiban semmi képp nem etetem, mert azt soha nem hozom fel a lakásba. Mindíg a garázsban van, és kizárólag sétáláskor van benne a kislányom. Jelenleg a szopipárnán etetjük, de mivel el van törve a farokcsontom, igen nagy fájdalmaim vannak, mert vele szemben kell üljek az ágyon. Úgyhogy minden képpen veszek széket csak nem tudom milyen lenne jó.
2008. nov. 9. 13:29
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Én is kerestem,de mind olyan nagyok és sok helyet foglalnak.Mi etetőszéket kaptunk ajándékba,de sajnos nem döntheő a hattámlája,(viszont kis helyen is elfér-mi is panelban lakunk és szűk a hely),így meg kell várnom míg a babám ülni tud(most 3hónapos).Arra gondoltam,hogy ha eljön az idő,hogy kap szilárd ételeket-főzeléket és a Piere Gardin pihenőszékben fogom etetni,míg "belenő" a székbe.Azt tudom állítani több fokozetban is.

Esetleg ha van ilyen pihenőszéketek akkor probáld meg.

Abban az esetben ha nem találaz olyat amilye szeretnél.

Bocs a sok szövegért remélem tudtam kicsit segíteni.

2008. nov. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszi ezen is túl vagyunk már. Mert ő már fél éves, és már tudja, hogy a kiságyban aludni kell, a pihenőszékben és a játszószőnyegen játszani stb... Tehát ha a pienő székben akarom etetni akkor ő folyton beszélget és játszadozik. És amúgy is rossz evő, tehát minden képpen etetőszék kell. Most néztem a neten olyat ami hinta-etetőszék egyben. Tök jó, mert ha akarom hinta, a meg akarom etetőszékké alakítható. De nem tudom hogy jó e? Ezért várnék továbbra is tapszatalatokat. Azért nagyon ari vagy, sőt nézd meg te is van kép is. Sőt inkább megkérlek rá hogy nézd meg és írd meg a véleményedet erről. Előre is köszi.


[link]

2008. nov. 9. 17:55
 5/11 anonim ***** válasza:

szia

mi kaptunk is-kipróbáltunk is különbözőket.aztán vettünk az ikea-ban a nagyihoz egyet .-és ez a legjobb.3ezer forint-tök kicsi helyen elfér-viszonylag szűk,mert nekem állandóan becsúszott alulra a fiam.lehet hozzá 1e.ft-ért még tálcát kapni-de nekünk még az sem kellett.nem vagyok fogtechnikus-de tényleg az olcsóbb vált be.most néztem 40-50ezerért is van...ültesd bele-meglátod melyik jó-de használt bababoltban is nézz körül

2008. nov. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Mi most vettünk egyet a Brendonban ami jó, egy valamit nem lehet, állítani a magasságát, de azon kívül minden mást amit írtál. Itt meg tudod nézni: [link]

A hintás etetőszékről meg nekem az a véleményem, hogy elöbb valahogy ki kéne próbálnod egy ilyesmit a kislányoddal, mert az én babámnak például a hinta hiába vettük meg baromira nem jött be és még enni sem volt benne hajlandó.

2008. nov. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi szépen lányok. Harmadik hozzászólónak üzenem, hogy nagyon szerencsések vagytok, sajnos nálunk itt Pécsett nincsen IKEA csak KIKA és az is olyan drága hogy inkább nem is megyek oda mert csak fájna a szivem. A negyedik hozzászólónak is köszönöm, az a vicces, hogy tegnap mi is ugyan ezt néztük a Brendonban, úgyhogy örülök, hogy megírtad, hogy jó, mert így könnyebb döntenem. Csak aztán megláttam ezt a hintásat. Sajnos itt ilyen sincsen ezért kipróbálni nem tudom, de a mi kislányunk a kezünkben nagyon szeret "hintázni", ezért gondolom hogy az igazi hintát is élvezné.
2008. nov. 9. 21:15
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én a 17:27-es válaszoló vagyok,megnéztem a hintás etetőszéket és nagyon tetszik.Általában a babák mindent szeretnek ami a levegőben történik,így ha a tied is,érdemes megvenni,ha neked is tetszik.Csak arra kell figyelni,hogy nehogy azt higyje evés helyett,hogy hintáni akartok.Ha nem lenne most etetőszékünk,megvenném. Üdv.
2008. nov. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
17.27-es válaszolónak nagyon szépen köszönöm, hogy időt szántál rám és megnézted a széket. Én is úgy gondolom, hogy örülne neki, de amit írtál arra már én is gondoltam, viszont amikor hintázna akkor úgyis a szobában történne a dolog, a kajálás meg már a konyhában. Úgyhogy úgy érzem hogy azzal nem lesz gond, hogy ne tudna különbséget tenni. Majd próbálom úgy szoktatni. Akkor most megadtad a végső lökést és eldöntöttem, hogy megvesszük neki. Mindenkinek nagyon köszönöm a segítséget. Szép estét és jó éjt nektek.
2008. nov. 9. 23:11
 10/11 anonim ***** válasza:
Szia.Megnéztem,és sztem nagyon jópofa dolog.2in1.Árban is teljesen rendben van.Ha megteheted,vedd meg.6 hós baba anyukája
2008. nov. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!