Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az baj, ha sokat eszik a...

Az baj, ha sokat eszik a babám, holnap lesz 6 honapos, de már 8,5 kg.67cm, nem sok? Eszik ebédre egy teljes üveg husos bébikaját, utánna iszik 160ml tápot még. Lehet nem kéne adnom utánna tápot már?

Figyelt kérdés
2010. júl. 1. 20:14
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

az enyém is ennyi volt, pedig csak anyatejes volt még 6 hósan. nem volt kövér, szép hurkás volt, de nem folyt.

most 83 cm és 11 kiló másfél évesen, nagyon formás kislány.

2010. júl. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Hát az én lányom 6 hós koráig csak anyatejet kapott és 8380 gramm és 72 cm volt 6 hósan!és egyáltalán nem "mislen" baba!és a súlya nem befolyásolja a mozgásban,mert ugyan 7 hós de felállt a kiságyban hétfőn,kúszik sürög forog egész nap,és ülve szeret a legjobban lenni!
2010. júl. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
5-ször eszik 1 nap reggel 220 táp,tizorai üveges gyümölcsös kaja,ebéd fözelék,meg táp,uzsonna 200mltáp,vacsi 200ml táp,tejpépeket nem szereti.mozgásban nincs elmaradva,söt 3,5 honapos kora ota hasra fordul,5 honapos kora ota vissza is,kúszik,pörög,repül,fordul a tengelye körül,szerintem ez ok egy 6 honapos babánál.de lehet,elhagyom ebéd utáni tápot,nem is biztos,hogy kérné,csak én igen megszokásbol kinálom és megissza.nem fogja hiányolni ha nem adok neki ebéd után?vagy lassan megszokja?
2010. júl. 1. 21:45
 14/18 anonim ***** válasza:

Hááát az én 18 hónapos kisfiam kb ennyit eszik, igaz ő csak 11,5 kg. Formás, egyáltalán nem vékony kisifú.

Ez a mennyiség nem sok egy kicsit?

2010. júl. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Számunkra döbbenetes mennyiség. Gondolom gyors az anyagcseréje a babádnak.

Az én 5 hós babám nappal 90-100ml között eszi a tápszert, éjjel a 140-et beszippantja kétszer. Kb. 600-700ml-t eszik meg egy nap és tízóraira kb. fél-3/4 üveg gyümit eszik.

4 hósan mérték: 6240g és 66cm volt.

2010. júl. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
az en fiam is 6 ho napos es ebedre egy uveg bebietel es 160 ml tapszert benyom ra
2010. júl. 2. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
"Szép hurkás"... ezt komolyan gondolod? Mi abban a szép???
2010. júl. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Mindenkinek a sajátja a szép, akármilyen is. A lényeg, hogy jó étvágyú baba legyen, és valóban lemozogják, nálunk is így volt. Dönci volt a kislányom, és most szép formás, és normál súlyú. Nem is értem miért kell nyírni egymást, csak azért mert valaki véleményt ír. Ne aggódj a babád súlya miatt, de ha megnyugtat beszélj a doktornőtökkel.
2010. júl. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!