Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Maganbolcsibe is joval hamarab...

Maganbolcsibe is joval hamarabb kell jelentkezni?

Figyelt kérdés
Van egy 15 honapos lanyom, 2 eves kora korul szeretnem ha bolcsibe menne. Nem fogok dolgozni, hanem tanulni fogok, igy csak par orara szeretnem ha ott lenne. Oda barmikor belehet irtani? Nem tudom elore pontosan mèg, hogy melyik honapban kezdenè. Illetve a maganbolcsi es a csaladi napkozi az egy es ugyanaz?
2019. febr. 27. 08:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen ugyanaz, és ott is időben be kell jelentkezni, gyorsan fogynak a helyek. Irasd be és beszéld meg a vezetővel, hogy elég - e, ha kicsit később mondod meg a pontos kezdést.
2019. febr. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, ott is elfogynak a helyek! Mindenképp nézz meg több intézményt, és kérdezz ra, hogy meddig kell jelentkezni. A legvalószínűbb, hogy az ősszel induló csoportokba már be kell jelentkezned, különben szerintem nem garantálják a helyeteket (legalábbis nekem ez a tapasztalatom Budapesten).
2019. febr. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen. Én megkérdeztem a kinézett magán bölcsit. Ha szeptembertől akarom vinni, januárban már jeleznem kell nekik.
2019. febr. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!