Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hanyszor es mikor mossatok a...

Hanyszor es mikor mossatok a baba fogait?

Figyelt kérdés
2019. febr. 28. 14:06
 1/8 anonim ***** válasza:
44%
Kétszer, fogkefével és fogkrémmel nem is értem ez miért kérdés?
2019. febr. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
7 hónapos babámnak még csak 2 foga van így én csak egyszer, este, fogkrém nélkül. Gondolom azért kérdés mert nem biztos hogy egy sokfogú, idősebb babáról van szó.
2019. febr. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
45%
Első vagyok, az első fog kibújása után fogkrémmel és fogkefével , napi kétszer mosom. Így is kell. Direkt erre van a fluorid mentes fogkrém. Magyarországon köztudottan borzasztó rossz az orál higiéné. .
2019. febr. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
51%

KB 1,5-2 éves korától mossa a fogát magának esténként.


6 éves, szép egészséges fogai vannak.

2019. febr. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
94%
Este, fogkrém nélkül (utálja mindet), vízzel mossuk, fogkefével, 20 hónapos. Nyilván jobb lenne fogkrémmel, öblítéssel mosni a mosdókagyló fölött, de erre egyenlőre nem hajlandó.
2019. febr. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Azert kerdes, mert en sokaig csak este vizzel es az ujjra huzhato gumis kefevel mostam..aztan fogkefevel es fogremmel mar napi keszer ebed utan es este..

Azert is erdekelt ez,hogy ki milyen napszakban mossa,hogy helyesen cselekszem-e.

Koszonom a valaszokat.

2019. febr. 28. 16:04
 7/8 anonim ***** válasza:

A fogorvos (és a védőnő is) azt mondta, hogy 2 éves korig nem kell mosni, mert nagyon gyenge a zománc

Nem is mostuk addig, de az első foga amúgy is csak 1 éves koràban jött ki

2019. febr. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia! Az én kisfiam 1 éves, 8 foga van, 2 örlő meg éppen bújás alatt. 6 hónapos kora óta mosom, akkor jött ki egyszerre 4 foga. Nenedent baby-t használok, szilikonos, ujjra húzható fogkefével. Szereti, bár most nem annyira mert nagyon duzzadt az ínye és fáj is neki, úgyhogy nem minden este mosom neki. Amúgy naponta vacsi után, lefekvés előtt.


[link]

2019. márc. 1. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!