Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak, hogy legyen...

Mit csináljak, hogy legyen széklete?

Figyelt kérdés

Fél éves múlt a kisbabám, egész nap sír, annyira szenved. Anyatejes + kb 2 hete hozzátáplálunk. (Hipp bébikaját) Ma harmadik napja kapta ugyanazt az ízt, ami után kakilt is, úgyhogy szerintem nem attól fáj a pocakja. Azóta viszont evett kétszer anyatejet, hatalmas a pocija és evés közbe is "nyom" , közbe sír, erőlködik és nem akar kijönni a kaki...

Én személyszerint semmi olyat nem ettem, hogy ennyire szenvedjen a tejcsitől. Amúgy eddig mindig napi minimum 5 kakis pelus volt, hozzátáplálás óta örülünk a napi 1nek is. De mégis mivel segíthetnék neki, hogy ne szenvedjen???


2019. márc. 4. 16:01
 1/6 anonim ***** válasza:
27%
Meg kell tornaztatni a pocakjat. Ha nagyon erolkodok es nincs kaki, akkor en lazmerozni szoktam. A popsijaba finoman bedugod a lazmerot es forgatod benne, igy ingert kap a kakilashoz.
2019. márc. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Lázmérő, ha nagyon nem megy, vagy szelcső.
2019. márc. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mi van a bébiételben , lehet az fogja meg?

Ha csak most kezditek a hozzátáplálást, lehet csak levekkel kellene kezdeni.

2019. márc. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
66%
VÍZ!!! Adj neki folyadékot, hozzataplalt babanak kell a folyadék, másképp székrekedés az eredmény
2019. márc. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
56%
2 hét alatt én még csak kanalahtattam, folyamatosan emelve az adagot. A bébiéltelből mennyit adsz neki?
2019. márc. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Víz... innia kell hozzátáoláláskor!!


Egyébként sosem fogom megérteni, hogy főleg hozzátáplálás elején minaz istenért nem lehet magunk elkészíteni azt a rohadt ételt, miért kell ezeket a mű üveges vackokat megvenni. Nem jobbc ha tudod mit adsz a gyerekednek?

2019. márc. 5. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!