Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 37.6fok 4honapos baba végbelbe...

37.6fok 4honapos baba végbelben mérve Ez mar hőemelkedes?

Figyelt kérdés
2019. márc. 4. 22:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
63%

Milyen hőmérővel? sima vagy digitális?


ha ott mérted és 37,6 akkor abból fél fokot le kell vonni, tehát 37,1


Egyébként csak egy példa most két hete volt velünk

Meleg volt a babám (8 hós) -digitális fülhőmérő 38.9

Végbélnél digitális hőmérő: 37.3 !!! szóval még fél fok abból 36.8!! kétszer is rámértem és mivel tűzforró volt a feje én a fülhőmérőnek hittem.

Doki elmondta, hogy a régi higanyos hőmérők jobbak voltak a végbélnél.

2019. márc. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Levetted belőle a 0.5 fokot? Végbélnél annyit le kell vonni.De ha ez már a levont akkor igen,neki már az hőemelkedés.Viszont csillapítani ezt még nem kell.38.5 környékén viszont már igen.
2019. márc. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Digitalis nem vontam le a 0.5ot

37.6ot mutat most 10percre megmertem ugyanannyi

2019. márc. 4. 22:24
 4/14 anonim ***** válasza:
Melegnek is érzed?
2019. márc. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Igen kicsit melegnek érzem a fejét
2019. márc. 4. 22:28
 6/14 anonim ***** válasza:

Még nem pánikolnék- lehet a foga is....

De azért este többször nézz rá- én nem nagyon takarnám be, hogy jobban tudjon hűlni..

ha megy fel a láza akkor mindenképpen kérj tanácsot az ügyelettől (bár szerintem úgyis a Germicides kúpot fogják mondani) ha felmegy nagyon.

2019. márc. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Esetleg ha vizes textilt teszek a fejere az nem lenne jo?

Koszonom figyelem mindenkeppen nem egy hetkoznapi baba sajnos..rendellenesseggel szuletett 5szor mutottek nagyon figyelni kell mindenre

2019. márc. 4. 22:34
 8/14 anonim ***** válasza:
Minősíthető enyhe hőemelkedésnek is, de semmiképpen nem kell csillapítani, beavatkozni.
2019. márc. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
huh, 5x? szegénykém... sok mindenen túl van már ilyen kicsin... akkor pláne figyeld és ne hezitálj - inkább hívd az ügyeletet, ha egy kicsit is úgy érzed valami nem stimmel- ezt te jobban látod, mint mi innen!
2019. márc. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Én a múltkor a Bethesda gyermekkórház honlapjára tévedtem,ott azt írták hogy fél éves korig nem jellemző, hogy belazasodnak a babák és ott azt ajánlották hogy ha lázas mielőbb lássa orvos.Laznak ott is 38fok volt írva.

Nem kapott esetleg oltást?(lányomnak mindegyik oltás után hőemelkedése volt, pedig állítólag ezektől már nem jellemző, hogy lenne (orvosuk szerint).

2019. márc. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!