Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért lehet nyűgös és hőemelke...

Miért lehet nyűgös és hőemelkedéses egy v5 hónapos baba?

Figyelt kérdés
Egyébként jó kedvű. De ma alig aludt vmit ha mégis az sem tartott sokáig max fél óra. Fürdés előtt 37,5-et mértem neki(ez már levont érték). Egész nap kézben akart lenni ha letettem sírt. Tény,hogy örült mód nyálzik. De fogalmam sincs h a fogzas miatt ilyen vagy bujkál benne vmi. Mi a véleményetek?

2016. máj. 18. 20:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Rág is? Fogzásra gondolnék. Amiatt meg legyengült az immunrendszere, betegesebb lehet. Bár az én én fiamnak se hőemelkedése, se betegsége nem volt fogzás idején, csak a hígabb széklet és piros popó a nyűgösség mellett.
2016. máj. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen rag is. Illetve savasabb szagú a szeklete
2016. máj. 18. 20:44
 3/7 anonim ***** válasza:
Sztem tuti a foga..
2016. máj. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Miért tuti?
2016. máj. 18. 21:24
 5/7 anonim ***** válasza:

A fiamnak is így volt, 6 hónaposan. Felhívtam az orvost (volt húgyúti fertőzési előzmény így paráztam)

Azt mondta ha jövő hétig nem jön ki a foga kell tenyésztés. Erre nem került sor mert addig áttört a foga.

Egyébként nem sokkal később beteg lett, az meg úgy nézett ki, hogy nappal aluszékony volt, estére 38,2-es láz, másnapra köhögés és orrfolyás. Szóval az hamar kiderült.


Szóval a foga is lehet de pár fajta betegségnek nem sok jele van kívülről, én húgyúti fertőzéstől féltem.

2016. máj. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Mennyi idős korában volt hugyuti fertozese a kicsidnek?hogy derült ki? Akkor ha betegség az már másnapra kiderül ha pedig nem akkor valószínű fogzas?
2016. máj. 18. 21:48
 7/7 anonim ***** válasza:

5 hetes volt, nagyon hasfájós és kivizsgálták. A súlya is furcsa volt, eleinte gyorsan gyarapodott majd 4-5 hetes kora között alig valamit amitől nem aggódtam annyira, mivel nem egyenletes a hízás. De gyanús volt egy kicsit azért. Folyamatosan ordított így kórházba vittük. Se láz/hőemelkedés, se étvágytalanság nem jelentkezett csak kemény, puffadt has. Mondjuk eleve hasfájós volt de nagyon sokat tett rá ez is.

Másodszor is volt húgyúti fertőzése 6 hónaposan, véletlenül derült ki nephrológián, az első után oda is járunk. Ott hasfájás se jelentkezett, semmi, igaz minden egyszerre jött fogzás, ez is, aztán masik betegség..


A betegségnél meg nem kizáró ok a fogzás. Sőt, hajlamosabbak ilyenkor rá.


Azért ha megrág mindent a babád inkább fogzás lehet, azért írtam nekem mit mondott az orvos, hogy 1 hetet adott hőemelkedéssel, hogy kijöjjön a foga. Végül annyi se volt.

2016. máj. 19. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!