Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Azok a családok akiknél az...

Azok a családok akiknél az apuka két ill. három műszakba dolgozik, hogyan alakul ki a babánál a napirendnek az a része mikor az apuka foglalkozik csak vele?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra hogy vannak olyan családok akiknél csak az apa fürdeti a babát.
2010. júl. 2. 18:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálunk össze-vissza van a beosztása apának és fürdésre sosem ér haza. Engem jobban kizökkent, ha itthon van. Reggel később jár dolgozni, akkor szokott ő kelni, mivel 5-6 körül kel a kisfiunk, éjjel még 2-szer eszik.
2010. júl. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is úgy van, hogy nagyon kiszámíthatatlan, épp mikor ér haza. épp ezért soha nem volt olyan, hogy bizonyos dolgot csakis ő csinált. ettől a gyerekek még nem zavarodtak össze, örültek, ha épp apa fürdette őket, de nem volt elvárás, én se csináltam belőle ügyet. Ha volt ideje, ő játszott velük, ha nem volt, akkor meg én... Nem maradtak így se le semmiről... mikor volt ideje, pótolta a "hiányt".
2010. júl. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanez van mint ahogy eddig írták. Egyáltalán nincs sajnos olyan ami apa feladata, mivel sokszor csak aludni jár haza akkor mikor a lányom már alszik. Így mindig mindent én csinálok, sokszor engem is megzavar ha itthon van. Ilyenkor amíg mi fürdünk rendberakja az ágyat és amíg felöltözünk ő készíti el a tápszert. Ha valami furcsa oknál fogva itthon van reggel akkor szintén ő dolga a tápszer gyártás. Nagyjából ebben ki is merül a teendőinek a sora. Ha étkezéskor itthon van akkor ő szokta etetni, mostanában, hogy nagylány a kislány ilyenkor megengedem, hogy egy tányérból egyenek, úgyis nagyon ritkán látják egymást.
2010. júl. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nálunk a párom 3 műszakban dolgozik, épp ezért nincs olyan dolog, ami csak az ő feladata lenne.

Ha délelőttös, akkor délután kimegyünk elé a buszhoz. Ő tolja hazafelé, délután játszanak, megeteti.

Ha délutános, akkor kikísérjük a buszhoz, ő tolja a buszmegállóig. Mire este hazaér, Törpi már alszik. Éjjel felkel hozzá, ha valamiért felébred (bár ritkán szokott felébredni, de már előfordult, Apa olyankor felkel hozzá). Délelőtt játszanak.

Ha éjszakás, akkor pedig reggel az ablakban állva várjuk haza, Apa lefekszik, és mi délután kávéval ébresztjük. Délután játszanak, sétálni megyünk.

Egyébként ha itthon van fürdési időben, akkor mindig ő készíti a fürdővizet, ő vetkőzteti le a fiát.

9 hónapos fiúcska anyukája

2010. júl. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nálunk apa 2 műszakos.Ha délelőttös, akkor este ő fürdet, kimossa a kádat, rendbe teszi a fürdőt.Ha délutános, akkor reggelente együtt játszanak az ágyban, míg megiszom a kávét és együtt ebédelnek.

Persze bezavarja a babát, hogy mikor mi jön.Ez abból is látszik, ha apa itthon van, már 6-kor ébred a pici.Ha viszont dolgozik reggel, akkor fél 8-ig durmolunk.

2010. júl. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!