Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti ilyen szeles időben kiviszi...

Ti ilyen szeles időben kiviszitek sétálni a babáitokat?

Figyelt kérdés
15 hós a kisfiam, és imád kint lenni, de mostanában minden nap nagyon fúj a szél. A héten konkrétan 2x voltunk kint, de maga a levegőzés elég kevés volt akkor is, vásárolni és orvoshoz mentünk. Hét elején még 39 fokos láza volt 2 napig, a torka is fáj, ezért nem vittem ki a többi napon, nem tudom jól tettem-e, mert minden nap mondja, hogy menne tátá... Holnap is fújni fog.. Ti sétáltok nagy szélben, vagy a lakásban maradtok inkább?

2019. márc. 10. 23:45
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Ahol lakom, mindig ilyen szeles. Igen, kimegyunk a gyerekekkel, az ujszulottel is.
2019. márc. 10. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
36%

"A szülei még a széltől is óvták"

Azt hittem eddig, hogy ez csak olyan túlzó szólás-mondás...

Jó, ha nagy port is kavar fel, vagy közben már záporozik, akkor azért én sem vinném ki a gyerekem. Meg mondjuk 39 fokos lázzal sem. De ha már jól van...

Szerintem ha biztosítod, hogy ne fázzon meg, akkor kiviheted.

2019. márc. 11. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén szólva én nem viszem ki, ha nincs dolgunk mert én magam is utálom a szelet. Nem azért mert féltem a széltől, hanem mert én utálom. Egyáltalán nem akarok nagy(!) szélben sétálgatni ha nem muszáj. De nálunk a terasz viszonylag szélvédett, oda azért kiviszem.
2019. márc. 11. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%

Nem viszem ki, ő is utálja a szelet, csak kapkodja a fejét, hogy ne fújjon az arcába.

Megy az ajtóhoz, kinyitom neki, megmutatom milyen szél van, vissza is fordul.

2019. márc. 11. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
28%

Nem tudom, hol laksz, de azért akkora húha nagy szél nincs.

Viszem persze, voltunk délelőtt is, és megyünk még ma boltba.

2019. márc. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ma valóban nincs, úgyhogy végre megyünk mi is! 😊 De azért az elmúlt napokban eléggé fújt a szél...
2019. márc. 11. 13:13
 7/8 anonim ***** válasza:
17 hónapos fiam meg is őrülne, ha nem mehetne ki. Még esőben is kimentünk egy fél órára. Csak időjárásnak megfelelő öltözet kell. Ha nem érzi jól magát úgyis jelzi, akkor meg be kell menni.
2019. márc. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Minden egyes nap kint van. Ha esik, ha fúj.
2019. márc. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!