Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ilyen időben kiviszitek a...

Ilyen időben kiviszitek a babáitokat sétálni?

Figyelt kérdés
Itt csak fúj a szél,de nagyon.Az eső nem esik.4 és fél hónapos a babám.
2010. jún. 22. 12:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem, pedig vágyódik ki ő is és én is.

Inkább esne, mert akkor ott az esővédő, de ebben a szélben ki nem viszem.

Esetleg, ha van teraszotok, ahova nem fúj be annyira a szél...

2010. jún. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nálunk esik az eső és nem tudom kivinni mert ordit ha rajta van a kocsin az esővédő...
2010. jún. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Igazából énis vaciláltam hogy mit tegyek.Remélem egy kicsit csillapodik a szél,mert már 2-3 napja nemvoltunk kint.
2010. jún. 22. 13:07
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi most jöttünk be. Az esővédő védte a szél ellen és próbáltam mindig széliránynak háttal tolni. Aludt sokat.
2010. jún. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Minden nap kimegyünk, akármilyen az idő. Túl hosszú lenne a nap, a hét, én meg is bolondulnék egész nap itt bent.
2010. jún. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
kénytelen voltam kivinni, mert nem jött fel a boltból a kaja.Séta nem volt, csak a boltig mentünk meg hazajöttünk,egy fél óra volt.Nagyon fúj a szél, alig bírtam tolni a kocsit.
2010. jún. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!