Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baby Design markaju babakocsir...

Baby Design markaju babakocsirol tapasztalatok? Erdemes ilyet venni?

Figyelt kérdés
2010. júl. 3. 07:20
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekünk baby design mini van,én nagyon szeretem,meg a kisfiam is,nagyon jól lehet vele közlekedni,egy kézzel is szépen irányitható,és jó kis könnyü is,illetve nagy a kupolája is,van rajta kémlelöablak is,meg egy kis tárólórész,ami tépözáras,illetve alul hatalmas bevásárlóhálója!

Ilyen a miének:

[link]


Én csak dicsérni tudom!:)


Milyet néztél ki egyébként?

2010. júl. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És jól elfér benne a gyerkőc?Én is a minit néztem ki, de vhol itt olvastam egy hozzászólásban,hogy télen overálban alig fért el benne a babó.Érdemes az egyel nagyobbat venni?(Baby Design Tiny)
2010. júl. 3. 09:04
 3/8 anonim ***** válasza:

Elsö vagyok.

Nekem kényelmesen elfért benne,meg majd idébn is szépen elfog,szerintem ez gyerekfüggö is,ugyh inkább próbáld bele öt a babakocsiba vmelyik babaüzletbe,és akkor kb.-re tudni fogod,h overállban is jó lesz-e neki.

Nekünk nagyon jó,én is kaptam olyat,h majd nem fog elférni benne a gyerek overállba,és ne vegyem meg,ennek ellenére elmentem a babaszafariba,beletettük a gyerköcöt,és nagyon kényelmes volt neki,alig akart belöle kijönni,mert ugy a kiállitási darabba próbáltuk öt bele!:)


Nekem a baby design tiny nem tetszett sosem,nemtudom megmondani miért,igy arról nemtudok véleményt mondani neked sajnos!


Mekkora a babád???

2010. júl. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
9 hónapos."Magasságra" nem nagy,viszont kis husi :)
2010. júl. 3. 09:14
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem is 9hónapos mult a babám,mi 8000grammok vagyunk és 73cm-esek!

Szerintem érdemes lenne nektek kipróbálni a babakocsit,h neki h tetszik,mármint a babádnak!

Én ezt tudom tanácsolni,és ha van ott Tiny is,akkor abba is beletudjátok öt ültetni!

Ha van kedved majd ird meg,h h alakultak a dolgok,és h melyiket vettétek meg!:)

2010. júl. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja,és elsö voltam az lemaradt!Bocsi!
2010. júl. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget!Még annyit had kérdezzek,hogy akkor tuti könnyen lehet tolni?Nem akadnak el a kerekek "kanyarodás" közben?És mióta használjátok?A háttámlája nem dönthető vizszintesre, azt tudom, meddig lehet akkor max. dönteni?
2010. júl. 3. 13:26
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Baby design mini-s vagyok.

Bocsi,h csak most irok,kb. olyan 170fokban döntehetö,és mi soha nem akadtunk még el kanyarban sem,söt én sokszor egy kézzel is tolom,mert van egy kiskutyánk is,aki ha jön velünk akkor az egyik kezemmel a kisfiamat tolom,a másikkal meg a pórázt fogom.

Ja,és mi 5hós kora körül vettük neki,azóta csak ezt használjuk!:)

Remélem tudtam neked segiteni!

2010. júl. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!