Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem szereti a hordozót, pedig...

Nem szereti a hordozót, pedig 1500 km-re megyünk, mibe utazzon?

Figyelt kérdés

Nem marad meg 3 hónapos babám a hordozóba amikor autózunk.Szeptemberben,mikor már 5 hónapos lesz muszáj vagyunk 1500 km-t utazni.

Gondoltam arra h mózeskosárba teszem erre a hoszú útra de azt meg nem tudom h lehet-e rögzíteni,mert én úgy látom h nem és nem kis útról van szó.

Ötletek??


2010. júl. 3. 09:10
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

nekünk bébé confort mózesünk van , és rögzíthető autóba!!!

kicsit drága, de ha ilyen gondotok van 1500km-ért érdemes beszerezni!

brendonban tuti van

2010. júl. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszi a választ!

Utolsó!

Tudnál nekem linkelni hasonló autósülést ami nektek is volt amit szeretett a babád?

2010. júl. 3. 10:56
 13/18 anonim ***** válasza:

Szia! Az én lányommal is kínszenvedés volt bárhova elindulni, gyakorlatilag max. 20km után üvöltött a hordozóban. A megoldást nekünk is a több fokozatban dönthető autósülés és az jelentette, mikor már menetiránynak szemben utazhatott. Így sokkal jobban érezte magát. Ráadásul az autósülés valahogy magasabban is van, mint a hordozó, tehát kilát szépen az ablakon, az is lefoglalja egy időre.

5 hós babának már nem nagyon vennék mózest, addigra ki szokták nőni. De érdemes elmennetek mondjuk a Brendonba - még ha nem is ott veszed meg - mert ott nagy a választék, belepróbálgathatod a picurt sokfélébe, aztán legfeljebb levadászod a kinézett darabot máshol vagy használtan. Amúgy 5 hós korára még sokat változik a baba, előre ne vegyél szerintem semmit, ha majd közeledik az utazás, akkor a baba nagyságának és sok minden egyébnek függvényében jobban tudsz majd választani.

Akartam még kérdezni, hogy mellette ülsz, amikor autóztok? Mert lehet, ha lát téged, jobban elvan. Ez se biztos, nálunk pont fordítva működött: amint előre ültem, jobban viselte az utazást. Ha mellette voltam, azért sírt, hogy vegyem ölbe. Próbálgassátok, van még egy kis idő! Jó utat!

2010. júl. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Utiolsó alatt 10:36 -ost értettem,közben írtak

köszi

2010. júl. 3. 10:57
 15/18 A kérdező kommentje:

Én ülök hátul vele és a férjem vezet.

Ha sokáig "foglalkozom" vele akkor meg sajna nekem van hányingerem,szóval tiszta katasztrófa az utazás.


Nem képes aludni máshogy csak hason,ha hanyatt fektetem vagy hordozóba van akkor még igaz csak 3 hónapos de még sokat van moro-reflexe és állandan felébred.

Ha pedig ébren van még nehéz lekötni mert aludni szeretne DE hason:-S

Remélem változik még a 2 hónap alatt.

Nem nagyon erőltetnám az utazást de rokonokhoz megyünk és szép helyre:-)

2010. júl. 3. 11:01
 16/18 anonim ***** válasza:

szia, nerm akarok ám beleszólni, de lehet az lenne a megoldás, ha nem erőltetnétek ezt az utat. nagyon sok az az 1500 km autóban. még ha sikerül is aludnia az autóban, végig nem fog, és nagy sírás lesza vége. mi tavyla mentünk isztriára, amikor 8 hós volt a babám, az jóval közelebb van, és odafelé nagy részét átaludta, de a vége így is nagyon rossz volt, visszafelé meg majdnem végig ébren volt, hiába volt alvóideje.

én most egy j darabig nem tervezek ilyen hosszú utat vele. azt is 2x meggondolom, hogy a 400 km-re lévő roknokhboz elmenjünk-e. bár ő extra rosszul viselte világ életében az ilyen "megpróbáltatásokat".

2010. júl. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Ilyen az ülésünk amit vettünk neki:

[link]


Nálunk is az volt a baj, hogy nekem hátul kellett ülnöm, és mindíg hányingerem volt, sőt....

Aztán egyik ismerősöm kérdezte hogy miért nem cseréljük le, az Ő fia is akkor szerette meg az autózást, előtte katasztrófa volt még 20km is. Utána lecseréltük, és minden rendben lett :o)

Hátul ül, eljátszik, néha tarunk szünetet, megállunk stb... Olaszba szoktunk kimenni a sógornőmékhez, az se 10km....és nagyon jól elvan benne, főleg hogy ki is lát. Mondjuk most már 16hónapos, de mint írtam jóval korábban megvettük és használtuk. Remélem tudtam segíteni és hogy jól sikerül az utatok!! :o))

2010. júl. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk ilyen autósülésünk van, ezt vízszintesbe is ellehet dönteni.

[link]

Én nagyon elégedett vagyok vele.

Amit még kipróbálhatsz, hogy van a hordozóra felcsatolható játék is, a kisfiam nagyon szerette, ahogy ringatóztak a plüssállatkák. És jól elszórakozott vele, ütögette stb. 2 hónap múlva meg már nagyobb lesz a te babád is, őt is lekötné a játék, ha még most nem is. És addig is próbáld napközben is a hátán altatni.

2010. júl. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!