Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem szereti a hordozót, pedig...

Nem szereti a hordozót, pedig 1500 km-re megyünk, mibe utazzon?

Figyelt kérdés

Nem marad meg 3 hónapos babám a hordozóba amikor autózunk.Szeptemberben,mikor már 5 hónapos lesz muszáj vagyunk 1500 km-t utazni.

Gondoltam arra h mózeskosárba teszem erre a hoszú útra de azt meg nem tudom h lehet-e rögzíteni,mert én úgy látom h nem és nem kis útról van szó.

Ötletek??


2010. júl. 3. 09:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Addig sok idő van. Ha Rendszeresen autóztok előbb- utóbb megszokja. Szerintem a hosszú monoton úton úgyis elalszik.
2010. júl. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem a mózeskosarat tényleg nem lehet rögzíteni, bár nem vagyok benne biztos, mert nekünk nem volt.

Nincsen olyan gyerekülésetek, ami 0-18kg-ig használható? Mi ilyet vettünk, bár mi azért, mert a kisfiam 4 hónapos korára kinőtte a hordozót! :)

Tudod, az olyan, hogy 0-9kg-ig menetiránynak háttal kell bekötni, majd 9kg fölött csak meg kell fordítani menet iránnyal szembe. Lehet egy próbát megér. Én nagyon szeretem és a kisfiam is. sokkal jobban elfér benne. Lehet, hogy a te babád is azért nem szereti a hordozót, mert kényelmetlen neki, vagy a lábát szorítja a biztonsági öv. Az ülés meg ugye olyan, hogy rögzíteni kell és csak magának az ülésnek az övével van a baba bekötve. Talán egy próbát megér. Ráadásul nem is pénzkidobás, mert arra úgy is szükség lesz!

2010. júl. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Vannak a merevfalú autóbaköthető mózesek,azokkal utazhatsz,bár nekünk 5 hónaposan már elég szűkösen fért bele.Lehet hogy nem is a horozóval hanem magával az autózással van gondja a picinek,vannak olyan babák akik nem szeretnek autózni.
2010. júl. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nem szeret ülni a hordozóba,ráadásul nem tud aludni másképp csak hason és szerintem ezzel van a probléma,bárhogy ültetem neki hason lenne jó.
2010. júl. 3. 09:41
 5/18 A kérdező kommentje:

Szóval persze nem ül de a hordozóba görnyedt helyzetben van.

Nem létezik olyan amiben lehet fektetve utaztatni a babát és még biztonságos is?

2010. júl. 3. 09:45
 6/18 anonim ***** válasza:

De létezik. Előbb egy válaszoló mondta, hogy vannak már olyan mózesek, amiket be lehet kötni,csak méreg drágák. Meg hátha nem lenne még kicsi neki, ha nincs agyonöltöztetve. Nézz szét neten.


[link]

2010. júl. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
[link] én ezt találtam
2010. júl. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

46ezer ft-ért méreg drága,arra sajnos nincsen keret.

Néztem most használtan azért ott már jobb árak vannak de 30ezer alatt nem nagyon:-S

2010. júl. 3. 10:13
 9/18 anonim ***** válasza:
Amit én küldtem az 25000.Nekünki van itthon egy ilyen,bár a baba még nem érkezett meg bele,de jónak néz ki,kényelmes,nagyobb még ülőhelyzetben is mint az átlaghordozók.Bár hasonfeküdni ebben sem igazán fog tudni
2010. júl. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

5 hónaposan már nem lenne neki elég a mózes, főleg nem lenne kényelmes!!! Amúgy van rögzíthető változata, nekünk is az volt, de alig használtuk. Talán az első két hónapban.

Szeptemberben ha mentek, tegyél be játékokat. Játékhidat, lógókákat, lehet venni ablakra tehetőt stb...és kb 2óránként (persze ha nem alszik) álljatok meg, friss levegő, evészet stb... Mi sokat mentünk, horgászat és rokon látogatás, elég hosszú az út autóval, de mindíg megoldottuk. Én a mózesről lebeszélnélek. Ha netán lesz addigra 7-8kiló a baba, vegyetek egy jó kis autósülést, ami 9kg-tól használható és 4 fokozatban dönthető, élvezni fogja. 6hónapos volt a lány amikor mi vettük, azóta szereti az autózást :o)

2010. júl. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!