Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam tegnapelőtt kapta meg...

Kisfiam tegnapelőtt kapta meg a kötelező védőoltást és egyáltalán nem sirt.2 hónapos és a combjába kapta. Ez normális? Más is tapasztalt ilyet?

Figyelt kérdés
2009. júl. 29. 14:10
 1/8 anonim ***** válasza:
A lányom 8 hónapos, eddig csak egyszer sírt oltás közben, de azt is azért, mert hanyatt fektettük, és nem tetszett neki! :) Oltás után meg vigyorgott mindenkire (amikor már tudott!) :)
2009. júl. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Pöttöm lányom most 4 hós épp ma,még a 4 hóst nem kapta meg,de a 3 hósnál meg se nyekkent.Pedig 1cm-es karcolást csinál neki a doki a tűvel...véletlen...Szóval van ilyen,ügyesek ezek a babák :)
2009. júl. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az enyém sem sirt se a két, se a három hónaposon. Na a 4 hónaposon már kicsit eltört a mécses. Ne féj, fog később sirni, mikor már felfogja, hogy mi is történik. A 15 hónapos már biztos nem lesz ilyen könnyű eset.
2009. júl. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nagyon féltem, mert amikor a drnő belebökte a tűt a combjába, hát azt még nézni is rossz volt. De Ő meg se nyikkant, és utána még a Rotát is szó nélkül "megitta", csak néha fintorgott. Az első szurinál azért sirt, de akkor se nagyon, csak pityergett. Én még ilyet nem láttam, minden baba üvöltött csak ő nem. Inkább sirt volna, mert igy most ezen rágódom, h miért volt ez igy, mert nem hiszem h nem érezte.
2009. júl. 29. 14:32
 5/8 anonim ***** válasza:
Adj hálát az égnek, nekem a 2. oltás 10évet elvett az életemből annyira visított a lányom, aztán a többit jól tűrte egy pisszenés nélkül. hozzátezsem: én rosszabbul viselem :-)
2009. júl. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az én fiam csak addig a pár pillanatig sírdogált amíg benne volt a tű, utána semmi baja nem volt. Ne aggódj, örülj, hogy nem viselte meg.

Nekünk kellett vért venni 3 hónaposan, ott az asszisztens bénázott, mire megtalálta az eret, hát addig úgy üvöltött szegénykém, hogy alig bírtam elviselni. Legszívesebben leütöttem volna az asszisztenst, pedig csak a munkáját végezte.... De olyan szörnyű volt...

2009. júl. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Utolsó hozzászólótól megkérdezhetem, miért kellett vért venni a babától? Azért kérdem, mert az én babám elég sápadt és aluszékony, szeretnék neki vasat iratni ha kell, de nem tudom, h deritik ki ezt ilyen korban? Lehet h pont vérvétellel?
2009. júl. 30. 21:12
 8/8 A kérdező kommentje:
Ja és egyáltalán nem dicsekedni akartam, h nem sirt a baba, mert az a természetes, h sir. De kisfiam nem sirt és ezért meg vagyok ijedve, mi van.
2009. júl. 30. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!