Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnapelőtt és azelőtt volt...

Tegnapelőtt és azelőtt volt pozitív az ovutesztem. Együtt voltunk tegnapelőtt előtt és tegnap. De ma már érzékeny a mellem. Ez normális?

Figyelt kérdés
Nekem általában csak peteérés után pár nappal kezd érzékennyé válni és egyre jobban az lesz. Most ez mitől van? Cickafark teát iszom és barátcserjét szedek, majd mostantól palástfű második hónapja, lehet ez váltja ki?
2009. nov. 20. 07:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem kell óraműpontossággal jelentkezni a mellfájdalomnak.

Ilyen hamar semmilyen tünet nincs még,az teljesen kizárt!

Ha meg is termékenyültél,az a sejtcsomó még ott van a petevezetékedben el sem indult még a méh felé!

Majd 5-10 nap múlva ér a méhbe de ott még helyet keres ahol megtapadhat,szóval majd 14 nap múlva esetleg fájhat babától a melled.

A palástfű tea a méhnyálkahártyát vastagítja így segíti a sejtcsomót a megtapadásban,de ez is kb egy hét múlva.

Ne görcsölj ennyire a babatémán szerintem.

2009. nov. 20. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy félreérthető voltam, de én a korai (nekem) mellérzékenységgel kapcsolatban arra gondoltam, hogy nem-e hormonális problémát jelent.
2009. nov. 20. 11:26
 3/3 Eszter858585 ***** válasza:

mellerzekenyseg akarmikor lehet a ciklusban, nem tudom onmagaban hogy jelenthetne hormonproblemat.

: )

2012. ápr. 22. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!