Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » HIPP Chicken Preparation-talál...

HIPP Chicken Preparation-találkozott már ilyen bébiétellel valaki?

Figyelt kérdés

Kaptam a védőnőmtől egy karton Hipp bébiételt, pontosabban ilyen "chicken preparation-t". OLyan kicsi üveges, mint a bio bébidesszertek.

Csak sajnos nem angolul, vagy magyarul van rajta a felirat, hanem minden szöveg oroszul.

Jól gondolom, hogy ez gyakorlatilag darált csirkehús?

Most készítem elő a nyaraláshoz a baba kajáit (lefagyasztom) és pont kapóra jönne, ha ezt a pürét csak utólag, kiolvasztás után beletehetném-nem kellene idegen helyen turmixolnom. (A zöldségekkel nincs gond, mert azt villával tudom törni, mivel már eszi a darabosat)

Szerintetek merjem ezt adni neki? A szavatossága jó, azt megnéztem.


2010. júl. 3. 19:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia, egeszen pontosan nem ez van az itteni üvegre irva (nemetorszag), de igen letezik hippböl sima huspüre, szerintem nagyon jo minösegü, nyugodtan adhatod ezek a bebietelek nemzetközi szabvanyoknak felelnek meg. ha pedig a vedönö adta meg egy pont a megbizhatosagnak.

Az en lanyom nagyon szereti en is ugy keszitem, hogy a fözeleket sajat magam a husit meg üvegesböl keverem hozza, altalaban hippböl.

[link]

igy nez ki a nemet, de sztem a tied is ez lehet csak orosz felirattal.

2010. júl. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen, ez az!

Köszönöm szépen a választ, megnyugtattál! Ki is fogom próbálni!

2010. júl. 4. 04:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!