Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Apuka meg sosem talalkozott a...

Apuka meg sosem talalkozott a gyerekkel. Egyedul nevelo anyukak hogyan elitek meg hasonlo esetet?

Figyelt kérdés
Terhesseg kozben otthagyott. Eltunt. Azota semmi, a kicsi masfel eves.
2011. ápr. 3. 14:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Az ilyen jobb,hogy eltünt!Gyerektartást azért fizet????
2011. ápr. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nagyon sajnálom :(


de az jó, hogy a kicsinek nem hiányzik!

Gyerektartást kapsz?

2011. ápr. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Semmi gyerektartas. Se gyed mert nem dolgoztam. Emelt gyes jon csak havonta es az anyukam segit neha. Pici boldognak tunik, szinte folyton vele vagyok. Csak majd kesobb, jonni fog a kerdes es nem tudom hogy mit mondjak majd a gyerkocnek. Folyton ezen agyalok. Kozben nagyon nehez partner nelkul. Idom sem volt feldolgozni :-(
2011. ápr. 3. 20:39
 4/6 Brigitta04 ***** válasza:

Szia.

Mi is külön mentünk a terhesség legelején,igaz nálunk látogatja a gyereket,fizet is.Én inkább arra válaszolnék,hogy is mond el ha eljön az ideje.Én ugy gondoltam ugy fogom elmondani,hogy apa és anya már nem szereti egymást és ezért nem él velünk apa.Remélem ez igy jó lesz majd.Ha meg majd "felnött"korában kérdez esetleg rá akkor meg majd a valóságot mondom el.Én ugy érzem a gyermekemet nem büntethetem az apja szemétségei miatt!

2011. ápr. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
NEEEE!A gyerektartást ne hagyd!Fordulj gyámügyhöz vagy bírósághoz vagy nemtudom ilyenkor hova kell menni de akkor is fizetni kell neki ha a csillagos ég leszakad!Ha csak egy autója van vagy bármi akkor azt elárverezik,ha nincs munkája közmunkára fogják!!ne hagyd annyiba,ezt a gyerekedtől veszed el és sokáig anyukádra sem támaszkodhatsz!
2011. ápr. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne, hagyd a gyerektartást, én is hasonló cipőben vagyok,mint te.
2012. aug. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!