Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól van hőemelkedése egy...

Mikortól van hőemelkedése egy 4 hetes babának?

Figyelt kérdés
Kicsit melegnek éreztem a hasát , megmèrtük a lázát 37,7 volt a hője, ( abból levontunk 5öt, popsijaba mértük)így volt neki 37,2. Ez még bele fér? Később megmèrtük lement 37,4 re azaz 36,9 . Mikor kell orvoshoz fordulni?

2019. márc. 22. 21:01
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Nem volt nagyon betakarva?
2019. márc. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Csak lázzal szerintem ha nagyon magas, akkor elvinném körzeti orvoshoz-nem tudom hogy van nalatok, nálunk oda lehet szólni előbb és akkor soron kívül, oldalajtón, másik rendelőben nézik a piciket, nehogy elkapjon még valamit.


Ha van más tünete-nyugtalanság, sír, szenved, akkor elvinném ügyeletre 38 feletti lázzal.

2019. márc. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ertem köszönöm csak még olyan kicsi 4 hetes , hogy félek ilyen picinel ennyi is nem e sok , de persze mérjük neki többször még
2019. márc. 22. 21:21
 4/6 A kérdező kommentje:
Amúgy nem volt betakarva épp készültünk fürdeni
2019. márc. 22. 21:22
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez még nem höemelkedés
2019. márc. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

37,5-től (levont érték) hőemelkedés. 38 felett láz.

Ne lássatok rémeket ott, ahol nincs is!

2019. márc. 23. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!