Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől van a baba székletében...

Mitől van a baba székletében sok fehér darab?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Először is, azért nem orvoshoz fordulok a kérdésemmel, mert hiába kérdezek, egész egyszerűen nem válaszol. Múltkor annyit válaszolt, hogy az első babás anyukák mindent túl reagálnak.


Szóval kisfiam 7 hónapos. Hamar kiderült, hogy nem bírja, ha tejes,és tejszármazékosat eszem, szóval semmi ilyet nem fogyasztok. Eleinte a kakijában mindig fehér darabok voltak, de aztán elmúlt. Most viszint kb. egy hete megint kezdődött. Minden kakaija tele van fehér pötyökkel, darabkákkal. Hozzátáplálást elkezdtük már egy hónapja, alma,barack,sütőtök, krumpli megy. Nem tudom, lehet, hogy valamit nem tud megemészteni? Vagy én ehetek valamit ami nem jó neki? Egy dolog van amit szoktam enni, a tibi barackos étcsokit, mert tejmentes és hiányzik az édesség.



2019. márc. 25. 12:46
 1/3 anonim ***** válasza:
49%
Anyatej, teljesen normális.
2019. márc. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Azert nem mondott ra semmit a doki mert ez teljesen normalis. En babamnak is voltak idoszakok amikor elofordult ez. Elmulik.
2019. márc. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :)
2019. márc. 25. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!