Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hós lesz a kislányom eléggé...

6 hós lesz a kislányom eléggé duci-juci (8kg 68 cm) Baj hogy még nem fordult hasra?

Figyelt kérdés
oldalra tud már, hasról hátra is sikerült párszor bár ezzel sem kápráztat el, szépen kinyomja magát es maga alá próbálja húzni a lábait, de csak ha átfordítom, magától nem fordul át, nincs elkésve? Itt ennyi idösen már mindenki megy meg áll, de minimum felül magától ezért parázok, hogy le vagyunk maradva:)
2010. júl. 4. 14:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Az, hogy mindenki 6 hósan szinte mindent csinál, az nagy túlzás, ne aggódj :)


Nekem 7 hós a fiam, nagyon nagy baba. 9800g és 73 cm

5 hósan átfordult hasról hátra, 6,5 hós volt, amikor hártól hasra, kúszik körbe a tengelye körül, meg tolat egyfolytában :)) és próbál föltérdelni. Szóval ő sincs előrébb sokkal. nekem a nagyobbik 7 hósan fordult meg, 9 hósan kezdett el kúszni...de őt látta doki,és tényleg szükség volt egy kis tornára.

szerintem várj még 1 hónapot, aztán kérdezz rá a dokidtól, hogy mit gondol.

7 hós korukig illik megfordulni

2010. júl. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az én fiam sem pici, 6.5 hó, 9.30kg, és 80 cm. 3 napja állt négykézláb, és ringatja magát. DE ezenkívül viszont semmi. Se hasra, se hátra nem fordul. Jár keze lába egész nap, és ücsörög, ha sikerült kiharcolnia :) , de a dokink szerint rendben van így. Nagy gyerek, majd csinálja a dolgokat - minden baba más és más. Nekem a nagyfiam ennyi idősen már mindent csinált, sőt fel is állt már, nagyon izgága volt. Viszont több, mint 3 kg-mal volt könnyebb!Szerintem nem kell aggódnod, írd be a keresőbe hogy 6 hós és meglátod mennyire különbözőek a babák.
2010. júl. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!