Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 éves kislányom nagyon rossz...

2 éves kislányom nagyon rossz evő, mégis duci. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
A reggel, esti tejtől? Más gyereke is iszik mégsem duci mindenki. Édességet ritkán kap. 19 hónapig anyatejen élt, aztán elkezdett szépen nyúlni, de most úgy látjuk hízik...
2010. jan. 18. 20:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Amíg anyatejes volt,amellett evett rendesen?
2010. jan. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem:) 1 éves koráig szinte kizárólagosan szoptattam. Én kínálgattam, de semmi.
2010. jan. 19. 07:39
 3/6 anonim ***** válasza:

Tudni kellene azt is, hogy te és az apja, esetleg a nagyszülők milyen alkatúak vagytok, másrészt, hogy a gyermeked mennyire mozgásigényes! És azt is hogy legalább nől e attól függetlenül, h hízik.

Van aki természeténél fogva ilyen. A szomszédom lánya rengeteget eszik, de csontsovány, mivel állandóan mozog, nem tud nyugton maradni 5 percig.

2010. jan. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Mi nem vagyunk ducik, bár én most gyereket várok, úgyhogy igen, de amúgy nem:)

Háát az az igazság, h tényleg lusti. Úgy kell szólni neki, h szaladgáljon..

2010. jan. 19. 13:49
 5/6 anonim ***** válasza:
Mindenképp mozogni kell mert így tényleg csak hízni fog.A barátnőm kislány is ilyen kis lusti volt két évesen és kis duci,most 7 éves és nagyon pocsékul néz ki mert 50 kiló.Bocs a kifejezésért de tényleg nagyon csúnya annyira kövér hogy alig kap levegőt és csak szuszog a szemét is teljesen benőtte a háj.De ezzel nem azt akarom mondani hogy a te lányod is ilyen lesz csak azt hogy a mozgáshiány ezt is okozhatja,majd ha megszületik a tesó majd vele biztosan fog játszani és az is mozgás.
2010. jan. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vidd el uszodába, vagy keressetek valami sportot ami érdekli.
2010. jan. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!