Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves babának kell személyi...

1 éves babának kell személyi vagy útlevél ausztriába? Elfogadják kint pl. az ideiglenes útlevelet is vagy ha nincs kész el se induljunk?

Figyelt kérdés
2010. júl. 4. 17:04
 1/6 anonim válasza:
asztriában már sengeni határ van nem nézik
2010. júl. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem nézik az igaz,de személyivel is csak ugy ajánlott kivinni ha az anyakönyvi kivonatnak egy másolata is nálad van,mert cirkuszolnak a rendőrök,ha megálltanak.(ritkán szoktak,de ki tudja....)vagy pedig utlevél!!!kettő közöl vmelyikkel akkor is rendelkeznie kell egy babánk is!!!!!
2010. júl. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen kell útlevél,vagy személyi.
2010. júl. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.De ha nem készül el az indulásig, kapunk valami ideigleneset nem?Vagy az nem is lenne elég?
2010. júl. 4. 18:42
 5/6 A kérdező kommentje:
csak 2 napra mennénk, és hirtelen jött lehetőség...akkor inkább ne is induljunk el?
2010. júl. 4. 19:08
 6/6 anonim ***** válasza:

3.vagyok.Mink Németországban lakunk.A lányom útlevele anno 2 éve még nem készült el,kaptunk ideigleneset.Azzal csak 1 irányba lehet utazni.Mármint csak haza(Mo ra)Már vissza nem mert akkor otthon kell megvárni az útlevelet.Mi vissza is jöttünk.Viszont a konzulátuson mikor felhívtam öket,hogxy mikor jön ma´r végre a lányom útlevele,azt mondták,"akkor vissza csempésztük a gyereket az országba....".

Nálatok ez nem tudom hogy megy.Kérdezzétek meg.Most a fiam útlevelét várjuk.Már 1 hónapja be van adva.

2010. júl. 5. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!