Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hurutos köhögésnél "normális"...

Hurutos köhögésnél "normális" ha hányt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Már 2 hete köhög szegénykém, 2* voltunk dokinál kaptunk köptetőt meg nurofent kell szednie. Ma reggel meg a délutáni alvás után hányt szegénykém, nyálkás trutyit.Ez lehet a hurut? Normális ez?

Amúgy a reggeli, ebéd, vacsora benne maradt, alvás után voltak a hányások.

Férjem szerint normális, szerintetek?

Holnap megyünk újra a dokihoz,de már tiszta ideg vagyok :(

Előre is köszi a válaszokat:

Ági


2010. júl. 4. 19:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen normális ,mivel a felszakadt slájmot nem köpi ki,lenyeli,és mikor a gyomra telítődik kijön belőle .Nem baj így legalább ki jön .Lányom is mindig kihányja,akkor is ha az orrából a váladék lecsurog a garatjára .
2010. júl. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Oh, köszi kezdek megnyugodni akkor, ha másnál is volt már ilyen. A hányás a mummusom :(

Köszi mégegyszer.

2010. júl. 4. 20:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Az egyik lányom rendszeresen hányni szokott a köhögéstől,a köptető meg még pluszban hánytató lehet.Ráadásul a gyomrába lefolyó fertőzött váladéktól gyomorhurutot is kaphat,amitől szintén hányhat.
2010. júl. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:

Igen, egyetértek és nálunk is volt ilyen mindkét gyereknél.

Hozzáteszem az orrszívó-porszívóval is sok-sok orrváladék kijött és így nem ment le. (Nem tudom milyet lehet most kapni, mert én magam csináltam ilyet kb.10-13 éve.) Tudom hogy a torokváladék az más, de pl. a gőzölés (inhaláció) is hasznos.

2010. júl. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!