Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mindenki mást mond? Mit...

Mindenki mást mond? Mit tegyek? Mivel teszek jót babámnak?

Figyelt kérdés
Kisfiam 4hónapos,holnap megyünk strandra,van baba pancsolo,belevihetem már?Szerdán megyünk utolso oltásra!
2010. júl. 4. 21:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia, itt is szerintem mindenki mást fog mondani:) én csak leírom a véleményem, egy 4 hónapos babával én nem mennék strandra, nem tenném bele közös medencébe! De babaúszáson is beleteszik szóval elvileg semmi baja nem lesz!
2010. júl. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Én is ezért gondolom!De tanácstalan vagyok!nem akarok neki rosszat!
2010. júl. 4. 21:18
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen pici babát nem vinnék közös vízbe. Az én manóm már tudott mászni, amikor először strandon voltunk.
2010. júl. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik barátnőm a 6 hónapos babáját vitte a babamedencébe, és egy csúnya fertőzést szedtek össze, a bélflóráját lenullázta. Hónapokig szenvedtek utána, hogy helyreálljon. Summázva szerintem nem ér annyit, hogy összeszedjen egy fertőzést.
2010. júl. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nem viszem bele!!!

Köszi mindeninek!

2010. júl. 4. 21:46
 6/12 anonim ***** válasza:

Én ennyi idősen bele vittem,annyira élvezte....:)

És nem lett semmi baja,ha tényleg babapancsoló akkor nagyobbaknak elvileg bele sem lehet menni,amikor mi voltunk akkor rajtunk kívül csak 3 baba pancsizott!

2010. júl. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ennek is mint mindennek van jó és rossz oldala :) Van aki beviszi és nagyon élvezi baba is meg mama is az élményt és semmi bajuk nem lesz. Van aki beviszi a negyobb gyerekét és összeszednek valamit...ez hely függő is.

Halgass a szívedre és az anyai érzéseidre és tégy úgy, nektek az lesz a legjobb döntés :)

2010. júl. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

mi ma voltunk strandon az 5 hósunkkal, de csak a lábát lógattuk bele. Ezt éreztem biztonságosnak

a 3 éves nagy fiamat - bezzeg nem lehetett kiszedni a vízből

2010. júl. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én olyan vízbe beleengedném, ahová tényleg csak kisgyerekek mehetnek szülővel, de a szülő nem ülhet a vízbe, csak térdig lehet benne. Pl Gyopárosfürdőn a strandon így van.
2010. júl. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát, megint egy ellenvélemény: én még saját magam sem mennék bele ilyen vízbe. De lehet, hogy én vagyok a nagyon finnyás. (Balaton közelében könnyű.. :D Azért én még várnék ezzel, de természetesen, ahogy te érzed, biztos nem te lennél az egyetlen.
2010. júl. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!