Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon art a fenykepezo gep...

Nagyon art a fenykepezo gep vakuja a babam szemenek? Es igaz az hogy nem szabad tukorbe mutatni a babat azert mert akkor kesobb fog beszelni?

Figyelt kérdés
segitsetek mert nagyon meg vagyok ijedve. 6 hetes kislany anyukaja.
2008. nov. 10. 21:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A vakut azt nem tudom, de hogy mitől beszélne később a tükör miatt, szerintem ez csak egy ostoba babona.
2008. nov. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A vakuval vigyázz, ne sűrűn használd a szeméhez, de a másik dolog kb annyira igaz, mint hogy éjfélkor ne állj gyertyával tükör elé, mert meglátodöreg önmagad....ez valami misztikai dolog lehet, ha hiszel benne, akkor ne tedd a babád a tükör elé.
2008. nov. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
dehogy is hiszek ijen hujesegbe. hat pl vagy 10 kepet csinaltunk rola vajon artot neki ??
2008. nov. 10. 21:43
 4/6 anonim ***** válasza:
A vaku árt a baba szemének, de ha csak időnként használod és nem túl közelről, akkor semmi baja nem lesz.
2008. nov. 11. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nagyon szepen koszonom
2008. nov. 11. 08:32
 6/6 anonim ***** válasza:
A vakutól nem lesz baja a szemének, maximum pont akkor pislog, és alszik a képen. :) A tükrös pedig csak babona. :)
2008. nov. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!