Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 Hós babák Anyukája milyen...

10 Hós babák Anyukája milyen súlyú most a kis babátok?

Figyelt kérdés
2010. júl. 5. 12:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ne hasonlítgasd össze a gyerekedet senkiével,semmi értelme!Minden baba a maga ütemében fejlődik gyarapodik.

Amíg egészséges addig nincs gond,nem kell aggódni.Vagy rossz evő azért?Az enyémek a legnagyobb 10 hósan 10,20 kg volt,a középső alig volt 8 kg, a legkisebb 9,5 kg.

Szerencsére mindhárom ép egészséges.

2010. júl. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Végülis nem eszik keveset és nem rossz evő.

Ő most 13 dekát hízott kb 1 hónap alatt

Még szopizik és mellette eszik minden mást, meg most elkezdtem neki adni tápszert, hátha valami vitamin hiányzik neki

2010. júl. 5. 12:20
 3/12 anonim ***** válasza:
Miért?mert csak ennyit hízott?Nem baj,ilyenkor már lelassul a súlygyarapodás nem kell aggódni,sem feleslegesen hízlalni a gyereket.Örülj ha nem lesz kövér.Nekem a kicsi 1 évesen 10,20 kg volt,most 2 évesen 12kg,és ez teljesen normális így.
2010. júl. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Az enyém 10,5,tegnap mértem, 7,51 kg,nem vékony,nem kicsi,meg van mindenhol a hurkácskája,egyszerűen genetika,se én se a 8 éves lányom nem voltunk nagyobb súlyuak. mindkettem 1 évesen,éppen hogy 8 kilósak voltunk,és nem lehetett ránk azt mondani hogy nyeszlettek voltunk "régi öregesen kifejezve" :) Egyszerűen vékony csontúak vagyunk.
2010. júl. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

az enyém 9 kiló volt 10 hósan.

kislány.

2010. júl. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

10hónapos lesz a babám 10.-én,és 8kg körül van,ö is a hosszu babákhoz tartozik inkább,van neki is kis hurkácska a combján is,de inkább kis izmoska!:)

Ja,és mi is a mult hónapban 14dkg-ot hiztunk,és azt mondta a doki néni,h az teljesen jó,mert most már nem fog olyan sokat hizni sem,mert most kezdik el felfedezni a világot! :)

2010. júl. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Igen azért gondoltam a tápszert a vitamin végett

Hátha az gond a vitaminhiány

Nagyon sokat mozog olyan mint egy kis sajtkukac

2010. júl. 5. 13:00
 8/12 A kérdező kommentje:
Próbáltátok a babátoknak a Baby love-os bio tápszert?
2010. júl. 5. 13:05
 9/12 anonim ***** válasza:
Gyümölcsöt zöldséget adj neki ne tápot.
2010. júl. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Azt kap bőven banán barack ebből eszik bőven
2010. júl. 5. 13:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!