Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan sterilizaljatok babatok...

Hogyan sterilizaljatok babatok cumisuveget es cumijat? Atmossatok mosogatoszerrel mielott kifozitek oket? Ha igen milyen mosogatoszert hasznaltok? Koszonom elore is valaszokat! 5hetes baba anyukaja

Figyelt kérdés
2010. okt. 15. 21:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Ami mosogatószer volt eddig is, én azt használom. Forró vízzel öblítem le, bár ettől a kezemen a bőr már nagyon kész van. Naponta egyszer elég sterilizálni, később majd heti 1-2 alkalommal is elég lesz.

Persze, végül tisztán teszed a sterilizálóba.

2010. okt. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sima mosogatószerrel elmosom (a fajta mindegy, mikor mit veszek), külön szivacsa van a dolgainak, utána berakom a gőzölős sterilizálóba.
2010. okt. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

1. vagyok, mi végül vettünk egy mikrós sterilizálót, nekem ez egyszerűbb, beleteszem a cuccokat, a szükséges vizet, beállítom a mikrót 5 percre és kész.


[link]

2010. okt. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én JAR mosogatószert használok, jól elmosogatom a cumit meg az üvegeket, aztán úgy teszem a mikrós sterilizálóba. Megéri beruházni rá, sokkal egyszerűbb így sterilizálni, pár perc és kész.
2010. okt. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
igen átmosom járt használok külön szivacsom van nekem is hozzá ,van mikrós sterilizálóm de nekem nem vált be szerintem egy lábosban forró vizben pár percig főzve jobban kiöli a bacit mint ami csak gözölve van én a forrásba lévő vizbe teszek egy csepp ecetet és nem marad vízköves az üveg nagyon szépek töle!
2010. okt. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jar mosogatószerrel elmosom őket,utána fazékba forró víz+citromsav,és úgy fel a gáztűzhelyre.Egy perc alatt felforr,olyanok mint az újak.Az ecetet nem szeretem,mert büdös.
2010. okt. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!