Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi ennek a játéknak a neve?...

Mi ennek a játéknak a neve? Olyasmi, mint a komp, csak sportautó formájú, abba ül a baba és lábbal hajtja.

Figyelt kérdés
hol találokn ilyet? esetleg linkelnétek képet is? anyósom mesélte, hogy látott ilyet egy bababoltban és utána szeretnék olvsni. már megnéztem 1-2 oldalt, nem látok ilyet, csak kisautókat... segítsetek!
2010. júl. 5. 12:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
baba taxi
2010. júl. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ilyenre gondolsz?

[link]

2010. júl. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Olyanra gondolsz ami kicsi,még önállóan járni nem igazán tudó babának kellene,vagy olyan bele ülősre ami már kicsit nagyobb gyerkőcöknek van?
2010. júl. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Itt is vannak, lapozni kell az alsó részen a kék nyíllal.

[link]

2010. júl. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

sztem bébitaxi.

a teszveszen vagy vaterán lehet olcsón venni használtat.

2010. júl. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem baby taxi hanem lábbal hajtható kisautó...
2010. júl. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
a baby taxi is lábbal hajtható :) én nekünk pl olyan van, aminek van "korlátja" vagy mi, tehát "beleül a gyerek".....
2010. júl. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

inkább a frédi-bénis, mert anyósmama azt is mondta, hogy elől van motorháztető, középen "lukas", tehát nem oldalra teszi ki a lábát, és egy éves korig lehet kb használni. állítólag a lakásban és kint is lehet vele teperni. kisebb, mint a bicikli.


azon tanakodtunk, érdemes-e venni ilyet?


nemsoká lesz keresztelő és a dédi még nem tudja, mit vegyen. én mondtam, ne adjanak pénzt, inkább játékokat. kap a manó fa járókát, állványos hintát, kis csúszdát homokozóval ( vagy medencével, attól függ, mit töltünk bele), tolókaros biciklit, pihenőszéket.


nekem nem jut eszembe már semmi sem, ezeket is a család rakta össze ( minden mamák, papák, nagynénik, keresztszülők, nekünk unokatesóink, már csak az egy szem kis dédink nem tudja, mit adjon), összebeszéltek, hogy ne kapjunk két egyforma dolgot.


nekünk ez mind-mind hatalmas ajándék...

ezek mellé ajánlotta anyósmama ezt a frédi-bénis autót.


érdemes megvenni? egyéb ajándékötletek??

2010. júl. 5. 12:53
 9/11 A kérdező kommentje:
most olvasom, egyiket sem 1 éves korig, hanem kb. onnantól lehet használni. akkor lehet ezt félreértette a mama.
2010. júl. 5. 12:57
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen van:

[link]

[link]

Ilyenre gondoltál?Ezt kb 1 éves korig lehet használni,olyan mint a komp...

2010. júl. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!