Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért ilyen? Nagyon aggaszt...

Miért ilyen? Nagyon aggaszt már ez a helyzet.

Figyelt kérdés
6 hónapos a kisfiam és rajtam meg az apján kívül senkivel nincs el. Értem ezt úgy, hogy velünk mindig vigyorog, jókedvű, mosolygós, bejön a nagyija, vagy bárki barátunk, és hozzászól, úgy ordít, mint akit ölnek. És akkor még mi is alig tudjuk megnyugtatni. Annyira idegesítő ez, mert már ezmiatt nincs kedvem menni sehova senkihez, mert végig ordít csak. Itthon pedig annyira mosolygós, vidám baba. Miért fél mindenkitől? Mitől lehet ez? Kerdeztem a védőnőt, ő azt mondta ez a normális, hogy nem bízik másokban. De ennyire??? Meddig tart ez és mit tehetnék?
2019. ápr. 16. 17:29
 1/6 anonim ***** válasza:
4-14 honapos kor kozott ez teljesen normalis, 6-10 honapos kor kozott tetozik. A gyerekem meg azokkal is ezt csinalta, akikre korabban mosolygott. 1,5 evesen mar ujra nem.
2019. ápr. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm, igen ezt akartam is írni hogy mikor kisebb volt, nem volt ilyen, akkor még bárki felvehette, bárkin elaludt, most meg hozzaszolni se szólhat mas...

Remélem elmúlik majd.

Csak furcsa hogy barátnőmék ugyanennyi idős babája nem ilyen.

Lehet én rontottam el a gyereket? Velünk is alszik...

2019. ápr. 16. 17:38
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Szomszéd néni mesélte hogy az ő lanya ilyen volt és a csaladban vagy vhol volt egy vénséges vén öregasszony aki állította hogy rontás van a gyereken. Es fogott hamut, bekente a gyerek homlokát és soha többé nem ordított a lánya.

Azt mondta ő sem hisz ilyenekben sőt, de ez történt. Nem tudom, én sem hiszek ilyesmiben egyáltalán. De ez jutott eszembe, érdemben nem tudok hozzászólni mert ez nem általanos dolog. A tartozkódás idegenektől igen de az ordítás.

2019. ápr. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én lányom ennyi idősen ugyanez volr, de még a nagyanyjától is üvöltött. Pár hónap alatt elmúlt. Szóval nyugi, normális, tudom, hogy nagyon szar, de vége lesz.
2019. ápr. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
1-es vagyok, kihagytam, hogy 6 honapos koraban konkretan elsirta magat, ha egy neni ranezett a metron. Utazunk, minden oke, neni 4 meterrel odebbrol ramosolyog, gyerek uvolt. Neni elfordul, gyerek megnyugszik. Neni ezen felbatorodik, ujra ranez, gyerek ujra uvolt 😂 Jo, benne lenni nem olyan vicces, de ebben a korszakban szepen el lehet jatszani a Jobaratokbol azt a jelenetet, mikor a kis Ben meglatja Monicat, es mar attol sir, hogy fele nez. Na ez nalunk konkretan megtortent, 4 honaposan meg semmi, 6 honaposan jott a barati hazaspar, es szorol szora eljatszottuk azt a jelenetet. Direkt raprobaltam tobbszor 😂 Na mindegy, lenyeg, hogy ez ilyen, majd kinovi.
2019. ápr. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Amugymeg a gyerekek nem egyformak, szeles a skala normalis es normalis kozott. Akkor meg a mi gyerekunk is velunk aludt, 3 evesen mar kulon agyban alszik, nekem az a furcsa, ha onallosagot varnak el egy kisbabatol, aki teljesen a szuleire van utalva.
2019. ápr. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!