Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma voltunk 32hetes ultrahangon...

Ma voltunk 32hetes ultrahangon és az átlagosnál több a magzatvizem. A babócámmal minden rendben de én akkor is aggódok. Valakinek volt hasonló helyzete? Aggaszt a helyzet.

Figyelt kérdés
2012. aug. 8. 15:10
 1/7 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, nekem is volt több, de ez dinamikus dolog (nekem így magyarázta a doki), mert folyton változik a mennyiség. A baba iszik belőle, és bele is pisil. Legközelebb is megnézik majd és akkor már más mennyiség lesz.

Nekem is átlagos azóta!

Ne legyen soha nagyobb problémád!

2012. aug. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ.a 30.héten is több volt.egy hét mulva kell vissza mennem akkor remélem nem lesz több
2012. aug. 8. 15:27
 3/7 anonim ***** válasza:
Na látod, csak pozitívan!!
2012. aug. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem a 24. héten mondták, hogy az egyik babánál (kétpetéjű ikreket vártam) az átlagosnál több a magzatvíz. Jól megijesztettek, azt mondták lehet, hogy terhességi cukorbetegség az oka, vagy valamilyen genetikai betegség. Elküldtek genetikai ultrahangra, de minden rendben volt. Ennek ellenére tovább ijesztgettek, hogy biztosat majd csak a szülés után tudnak mondani. A paráztatásuk ellenére makkegészségesen született meg mindkét baba.
2012. aug. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia, én 28 hetesen voltam 4d uh-n, ott mondták, hogy kicsit több a víz, aztán most 30 hetesen a dokimnál is voltam, ő azt mondta, teljesen rendben van a víz mennyisége (tudod, ez állandóan változik).
2012. aug. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
4. vagyok. Igen, nekem is azt mondták, hogy mindig változik. Nekem viszont a 24. héttől minden uh. szerint több volt és így is egészséges lett a baba. Úgyhogy ne aggódj!
2012. aug. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.sikerült megnyugtatni aranyosak vagytok.jövőhéten megyek vissza akkor ismét megnézik.
2012. aug. 8. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!