Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi időbe telt a hozzátáplá...

Mennyi időbe telt a hozzátáplálás kezdetétől, hogy babátok a reggeli és esti szopi kivételével ételt egyen?

Figyelt kérdés
Sziasztok, csak érdeklődnék, nektek mennyi időbe telt?Én még csak a kezdetén vagyok a hozzátáplálásnak, és érdekelne, nektek mennyi idő kellett a kiváltáshoz?
2010. júl. 5. 17:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Több, mint fél év. 6 hónaposan kezdtem a hozzátáplálást és 1 évesen is még napi 4-6 alkalommal szopizott a lányom. Mellette persze rendesen evett minden korának megfelelőt. Most 22 hónapos és még midig naponta 2-3 alkalommal szopizik. 8 hónapos volt, mikor először sikerült kiváltani étkezést, addig minden evés után kérte a cicit is... Mivel ez nem verseny és a súlya is gyarapodott, nem is siettettem, hagytam, hogy a saját tempójában menjenek a dolgok. máig nem bánom, mert bár nem nagyevő, de nem válogat, szívesen eszik bármit...
2010. júl. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bár mi nem rég kezdtük, 1,5 hónapja, már látom, hosszú folyamat lesz :) Nagyon szereti a gyümölcsöket, szépen eszi is őket, a krumplis dolgokat is, de nagyon ragaszkodik a cicihez :) De a védőnő azt mondta, semmiképp ne siettessek és eröltessek semmit. Persze eszem ágában sem volt.
2010. júl. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
6 hósan kezdtük a hozzátápit, 8 hósan váltottuk ki az első étkezést, 10 hósan a másodikat, 12 hósan a harmadikat. Nekünk nagyon lassan ment.
2010. júl. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
1 éves a babám,de még napi 3x szopik,plusz éjszaka is néhányszor. 6 hósan kezdtük a kóstoltatást,nem tudom,mikor hagyjuk el a délutánit,mert szopi közben alszik el.
2010. júl. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4 hósan kezdtük a hozzátáplálást. 1 hónap alatt váltottuk ki a tízórait, további két hét alatt az uzsonnát. A következő kiváltásra azt tanácsolták, hogy még várjak 1-2 hónapot.
2010. júl. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Én 4hósan kezdtem a hozzátáplálást először a tízórait, 5hósan az uzsit és 6hósan az ebédet váltottam ki.

2010. júl. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek, szerintem nálam is sokáig fog tartani, de nem sietek, látom nem leszek egyedül....
2010. júl. 6. 07:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!