Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen fertőtlenítőt használto...

Milyen fertőtlenítőt használtok a pelenkázólap, játékok, kiságy stb. áttörlésére, fertőtlenítésére?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 28. 09:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Pelenkázólapot Domestos kendővel fertőtlenítettem, de csak akkor ha volt baleset. Amúgy csak sima vízzel, kiságyat egyszerű bútorápolóval, játékokat mosószeres forróvízben. Nem variálom túl.
2019. ápr. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Én Frosch Baby higiénikus felülettisztító spray-t használok. Babacuccokra lett kifejlesztve. Kiságyat, pelenkázót, időnként a kiskádat stb. ezzel tisztítom. DM-ben lehet kapni. Játékokat babamosogatószeres vízzel mostam át, a plüssöket meg babamosószerrel mosógépben. Ha betegséges időszak van, akkor szoktam a mosógépbe tenni Sanytol fertőtlenítő mosószeradalékot, de ezt tényleg csak mondjuk influenzajárvány idején pl. Másfél éves és sosem volt még beteg egy-egy orrfolyást leszámítva. Nem tartjuk amúgy "sterilen" a gyereket, földön, füvön játszik, mászkál, kutyát nyúzza, néha jó koszos lesz :)
2019. ápr. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nem fertőtlenítettem.

A pelenkázólapon textilpelus van. Azt mindig cserélem,mosom. A játékokat forró vízzel mostam át csak. A kiságyat talán miután megvettük,akkor egyszer fertőtlenítővel áttöröltem,de ennyi.


Nálunk volt a tágabb rokoni körben olyan anyuka,aki mindig mindent fertőtlenített. Végül baktérium injekciókra kellett hordania a gyereket....


Ezt azért nem akartam a sajátomnak. Főleg úgy,hogy két immunoglobulin hiányzott születéskor a lányomnak (IgG, IgA). Szóval muszáj volt erősödnie. Mindig tiszta textilek között volt piciként. Ennyi elèg is.


Inkább az a fontos,hogy mindenki kezet mosson,mielőtt hozzá ér. Mèg anyós,após,sógor is! :))

2019. ápr. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Brado fertőtlenitő gélt teszek egy kendőre, azzal törlöm át. Ez baktérium virus, gomba ölő.
2019. ápr. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ha bármit fertőtleníteni akarok, ami a gyereké ecetet használok. Mégha utána szájába veszi is tuti nem lesz baja tőle.
2019. ápr. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!