Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha a csípő UH eredmény II. g,...

Ha a csípő UH eredmény II. g, valóban szükséges a kengyel, vagy elég a terpeszrugi?

Figyelt kérdés
A 15 hetes lányomnál a csípő UH-on a bal oldalon II.g-ét írtak. 3 hete II.a volt, most kengyelt adtak neki. Valóban rosszabbodhat a csípője terpeszrugi és torna mellett? Illetve muszáj a kengyel? Nem kéne még inkább a terpeszrugit hordani, az nem elég? Ilyen súlyos volna? Nagyon aggódom...
2010. júl. 5. 23:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Én is pár hetesen kaptam kengyelt, amit 1 évig kellett hordanom éjjel-nappal, és azt csak elővigyázatosságból rakták fel rám, mert csak megvolt az esélye annak, hogy csípőficamos leszek... Nem lett semmi bajom tőle, sőt nagyon hajlékony is lettem, az egyetlen hátránya az,bár amilyen hajlékony lett az izom a csípőmnél, olyan merev lett a térdemnél, mert a kengyel miatt állandóan oda volt szorítva a combomhoz.


Én a helyedben a kengyelt választanám, jobb félni mint megijedni :)


19/L

2010. júl. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Abban az esetben nem lenne bajom a kengyellel, ha a (nem síros) lányom nem kétségbeesetten üvöltene, hogy vegyem le róla, mert nem tud benne mozogni. Nagyon mozgékony, mindent a kis lábaival csinált eddig és azt szeretné is csinálni tovább.
2010. júl. 5. 23:39
 3/5 anonim ***** válasza:

Én nyugodt baba voltam, ezért engem nem zavart a kengyel, de szerintem a te babád is idővel hozzá fog szokni, csak az elején nehéz egy kicsit.

Meddig kell viselnie a kengyelt?

2010. júl. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szerencsére nem kell! El vittem magánrendelésre és ott a vizsgálatok alapján azt mondták elég a terpeszpelus! :)
2010. júl. 15. 19:48
 5/5 anonim ***** válasza:
De jó
2014. júl. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!