Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan öltöztetitek babátokat,...

Hogyan öltöztetitek babátokat, ha a lakásban a hideg kövön kúszik?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni, hogy nem túlzás-e, ha legalább alul felöltöztetem vastag nadrágba, mert most jött bele a kúszásba, és már nem elég neki, ha csak a számára kijelölt helyen mozog (szőnyeg). A kő viszont nagyon hideg, félek, hogy felfázik.
2010. júl. 6. 07:50
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
adj rá harisnyát
2010. júl. 6. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem kell vastag nadrág rá, szerencsétlen gyerek befő teljesen. Egy harisnya vagy egy vékonyabb naci elég.

Kisfiam is mászik, bejárja az egész lakást, és egy vékony pamut térdnaci van rajta.

2010. júl. 6. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lányom tavaly nyáron volt a kúszós korszakban. Volt egy pár újj nélküli vékony pamut rugija, azt adtam rá, amikor a földön volt. Kivágása oldalt a derekáig tartott. Semmi más nem votl rajta(+a pelus persze) Nem fázott meg. Amikor nem a földön volt, akkor levettem róla, és csak pelusban volt.
2010. júl. 6. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Fiam 9 hónapos,rövidujjú badyban,zokniban és vékony szabadidőnadrágban mászik fel-alá a lakásban.
2010. júl. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kisfiam 9hónapos.Itthon csak egy napozó van rajta.Kúszik-mászik,leül-feláll.Egy percre sem áll meg.Járólap és parketta van mindenhol.Ragad így is,pedig elég hideg a padló.Zoknit sem tudok ráadni,mert üvölt és tépi le magáról:)

Picit hideg a lábszára ahol érintkezik a padlóval de szerencsére még nem fázott meg.kopp-kopp...

2010. júl. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszi a válaszokat:)


Én is vékony nacit adtam rá. Remélem elég lesz, és nem fázik meg!

2010. júl. 6. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!